Witam koledzy . Niedawno wymieniałem hamulce , z tyłu wybiłem łożyska bo nie dostałem na czas nowych , po wymianie powyżej prędkości 140 km/h wyłącza sie ABS ,a przy spokojnej jeżdzie i wolnym hamowaniu (praktycznie jak samochud staje) ABS wariuje i wtedy "pracuje" (pedał drga).
Siemanko. Mam na imię Maciej. Jestem z Białegostoku , od 2 lat śmigam A4 B5 1,9 TDi 110km. Super samochód , w przyszłości zmiana tylko na OOOO Zalogowałem się u was bo wiem że są tu sami pasjonaci i fanatycy tej marki i nie tylko więc pewnie dowiem się wiecej o moim samochodzie niż w nie jednym warsztacie