Treść opublikowana przez brunomichal
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Jakaś czarna magia z tą klapą ja dalej nic nie zdziałałem .tylko z pilota brak komunikatu o otwartej klapie i brak podświetlania.pozdro koledzy jak wiecie coś to zgóry dziękuje
-
Drgania i wibracje audi A4 B7 3.0 TDI QUATRO
koledzy przyczyną były luzy na wewnętrznych przegubach.doważanie kółek troszke pomogło ale i tak trzeba bylo wymienić ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- masz wiruska kolego
-
osłony progów
Dziekuje koledzy pozdrawiam serdecznie.temat zamknięty
-
A4 B7 kombi - problem z basem tył
Witam wie ktoś z kolegów jak podłaczyc duzy subower i wzmacniacz z oryginalnego wzmaka z tyłu nie bose
-
osłony progów
A boczek od pasów tez trzeba kolego .A może wiesz jak podpiąć sygnał do wzmacniacza od oryginalnego suba pozdro i dziekuje
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
widzę ze sprawa jest poważna .u mnie krańcówki mają przejscie a dalej nie działa otwieranie z klamki tylko z pilota brak podświetlania bagaznika po otwarciu na fisie jest cały czas zamkniety walcze juz pół roku
-
osłony progów
Witam serdecznie koledzy. Posiadam audi a4 b7 avant.Chce przeprowadzić przewód prądowy od akumulatora do bagażnika do suboowera.Nie wiem jak się zabrać do tego.co rozkręcić itd,słyszałem ze lewym progiem ale jak to porozbierać te plastiki żeby nie uszkodzić ,nie połamać ,jak wejść do komory silnika.Przeprowadzał ktoś coś takiego pozdrawiam
-
Drgania i wibracje audi A4 B7 3.0 TDI QUATRO
Witam! Posiadam audi takie jak w tytule ze skrzynią manualną.Od jakiegoś czasu zaczęły się wibracje w pojeździe. Występują tylko między 110 a 130 km/h. Wyczuwalne są praktycznie na całym pojeździe, pod nogami kierowcy i pasażera oraz delikatnie na kierownicy. Koła wyważone, sprawdzone, problem jest na zimówkach i na letnich. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
słabo odpala na zimnym
Dzieki chlopaki .Padło 5 świeczek.
-
Alufelgi replika RS6 + Michelin 245x40x18
Witam Panowie.Wiecie może jaki numer lakieru jest na felgach oryginalnych tego wzoru tylko po 2 ramionka co były w a4 b7 18cali chciałem odnowić i nie mam pojęcia jaki kod lakierku.Podrawiam serdecznie
-
[B6 AWX] Otwieranie tylnej klapy nie działa
co było przyczyną
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
czyli co najlepiej zapodać?bo już zgłupiałem (adapter, tranzystor czy żarówki czy lampeczki). Jaka wartość tranzystora, gdzie najlepiej kupić (gdzie można dostać lampki)? Pozdrawiam
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
witam panowie ja jestem chętny na taki kabelek przejściówke adapter do tablicy rejestracyjnej do b7.pozdro
-
FIS przepalona żarówka
dzieki MICHAŁKU .był bym wdzięczny jaki to rezystorek.możę ktoś podpowie ale lipa z tymi żarowkami z can bus.
-
FIS przepalona żarówka
Witam Panowie.założyłem diodowe żaróweczki na rejestracje niby z systemem can bus miało nie wywalać błędu na fisie lecz wywala.jakieś porady co z tym zrobić da się to jakoś ominąć,pozdrawiam
-
[B6 AVF] problem LED w postojówkach - rozwiazanie?
ja załozyłem diodki do podswietlania tablicy ponoc nie mialo wywalać błędu na fisie ale wywala co proponujecie.pozdrawiam sorka za pisownie
-
dziwne drganie na kierownicy a4 b7 3.0 tdi quuatro
oki ale skąd te drgania
-
dziwne drganie na kierownicy a4 b7 3.0 tdi quuatro
Witam PANOWIE.awiec sprawa wygląda tak czuje małe wibracje w samochodzie koła wyważane 2 razy i to samo dodam że słychać jakieś lekkie wycie z prawego przodu.wszystko zaczyna sie dziać około 100 km/h i nasila sie jadąc szybciej.Miał ktoś kiedyś z was coś takiego.pozdrawiam
-
słabo odpala na zimnym
dzieki panowie
-
słabo odpala na zimnym
akumulator bajka kreci dobrze świece myślisz ? a jak by sie cofało paliwo.po nocy bo nie ma znaczenia czy stoi w garażu czy na zewnątrz.zawsze po nocy musze dośc dlugo zakrecić nawet kilka razy potem może stac cały dzień i wieczorem oki filtr co ty na to
-
Problem z wycieraczką
Przy którym zawiasku ida lewym czy prawym patrząc od tyłu.pozdrawiam i dziekuje ---------- Post dopisany 03-12-2012 at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 20:31 ---------- sprawa rozwiązana nawalił silniczek
-
Coś zgrzyta podczas wrzucania "trójki"
masakra jednym słowem .wymiana oleju nic nie da jaki olej polecacie.pozdrawiam ---------- Post dopisany 05-09-2012 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2012 at 20:23 ---------- Witam jeszcze raz. Nikt nic nie wie na ten temat? Potrzebuję pomocy. Ratujcie Panowie. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 03-12-2012 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2012 at 20:47 ---------- witam wymiana oleju pomogła pozdrawiam
-
słabo odpala na zimnym
Witam panowie.Awięc sprawa wygląda następująco,rano ciężko odpala potem może postać 5 godzin i pali za każdym razem z dotyku.a rano jak zimna musze kilka razy zakręcić dłużej jak złapie sekundke nie równa praca potem git co to może być.Silnik 3.0 tdi 233 konie pozdrawiam
-
Brak oświetlenia bagażnika Avant
witam ja mam taki sam problem a4 b7 avant.wogule brak podswietlania na klapie i w podsufitce po otwarciu bagarznika
-
Problem z wycieraczką
Przerabiałeś juz kiedyś ten problem.Myślisz ze 5 lat nie wytzymuja .POZDRO.