Treść opublikowana przez 1122334455
-
Brak info o otwartych drzwiach
w tym sterowniku dokonałem 4 zmian: Adres 17,8K0 920 930 N,przekodowany (Kodowanie długie),z,0F04100002000008000000,na,0F15100002000008000000,(06335/000/00000),Piątek,05,Czerwiec,2020,17:24:06:00006 Adres 17,8K0 920 930 N,przekodowany (Kodowanie długie),z,0F05100002000008000000,na,0F55100002000008000000,(06335/000/00000),Środa,01,Lipiec,2020,19:48:14:00006 Adres 17,8K0 920 930 N,przekodowany (Kodowanie długie),z,0F05100002000008000000,na,0F55100002000008000000,(06335/000/00000),Środa,01,Lipiec,2020,19:48:14:00006 Adres 17,8K0 920 930 N,przekodowany (Kodowanie długie),z,0F55100002000008000000,na,0F55100002000008000001,(06335/123/12345),Niedziela,12,Wrzesień,2021,18:58:24:00006 zdjęcia konkretnych bajtów zrobie jak najszybciej Pozdrawiam
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Dzięki za odpowiedź...... Czyli jest jakieś ryzyko kupując inny numer że coś nie będzie pasowało ?
-
Brak info o otwartych drzwiach
Ok. Postaram się jutro.Dzieki Przepraszam wszystkich zainteresowanych tym konkretnym przypadkiem , że dopiero teraz ale....w koncu daje ten skan Log-WAUZZZ8-231310km-12.09.202199999.txt
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
Można też odwrócić działanie tego przycisku i nie będzie wyłączał silnika na każdych światłach
-
Szyby '"telepotają" się na dziurach.
Witam Szyby '"telepotają" się na dziurach. Drzwi lewe. Prawe chyba trochę mniej bo muszę się wsłuchać dobrze aby usłyszeć Myślałem że drzwi mam niedomknięte ale drzwi były zamknięte. Jeżdżąc po dziurach jest to denerwujące. Ktoś wie jak to wyeliminować aby tak nie hałasowały
-
Brak info o otwartych drzwiach
Wszystkie lampki działają gdy drzwi się otwierają lub są któreś niedomknięte. Dla mnie to dziwna sprawa. Odkąd kupiłem auto to tak mam
-
Brak info o otwartych drzwiach
Lampki się wtedy zapalają
-
Brak info o otwartych drzwiach
Co do braku informacji o niezamkniętych drzwiach..... Nikt nic nie wie co to może być ? Przecież to chyba nie jest normalne że nie pokazuje że np pasażer z tyłu nie domknął drzwi ???
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Witam Planuje u siebie wymienic maglownice na servotronik. Mechanik który mi ma to zakładać twierdzi, że servotronik niekoniecznie ma mieć numer 8T1 422 066 B. Natomiast w tym poradniku jest napisane wyraznie, że tylko taki numer musi być. Moje MCE to: 8K0 907 063 P. Mój moduł komfortu to : 8K0 907 064 CP Napiszcie prosze o co tu chodzi z tym numerem 8T1 422 066 B ? Musi rzeczywiscie być tylko ten numer czy ten bedzie działac z innym numerem ?
-
Brak info o otwartych drzwiach
Dzięki za pomoc
-
Brak info o otwartych drzwiach
no ok rozumiem.. To jakiś pomysł ale boje się ze jak zaczne wklejac te kodowania i sprawdzac zmiany to dopiero wtedy cos zamieszam hahaha. Mimo wszystko dzięki za wskazówki. sprawdze te 2 sterowniki. sprawdze tez w zielonym menu co mam włączone a tego nie mam
-
Brak info o otwartych drzwiach
skąd to wiesz ? Gdzie to jest wykazane ? Gdzie znajde informacje w moim skanie o tym ze ma 10 czujników parkowania ? Pytam z ciekawości. Drive select może i mógłbym cofnąc zmiany bo robiłem to w kanałach W sterownikach drzwi aktywowałem te lampki Ogólnie auto nie sprawia mi kłopotów. Tylko to info o drzwiach niezamknietych. Masz jakiś pomysł w którym sterowniku to szukać ?
-
Brak info o otwartych drzwiach
Włączyłem Drive select Uruchomiłem go w chyba w kanałach VCDS i w chyba w zielonym też W MMI go widać ale tylko mam tam silnik.(dynamic auto i komfort) Zamontowałem też lampki we wszystkich drzwiach czerwone i białe ale nie wszystkie sie swiecą i nie wiem dlaczego. Pewnie to nie ma związku ...tak tylko wspomniałem. Denerwuje mnie tylko brak info o niezamknietych drzwiach. Moje Audi jest rzedliftowe. koniec 20011r
-
Brak info o otwartych drzwiach
i tam i tam
-
Brak info o otwartych drzwiach
Log-WAUZZZ8K3CA099514-224030km-3.11.2020.txt
-
Brak info o otwartych drzwiach
Skan w załączniku. Zrobiony zaraz po zakupie
-
Brak info o otwartych drzwiach
Log-WAUZZZ8K3CA099514-219390km-5.06.2020.txt
-
Brak info o otwartych drzwiach
Zaraz poszukam
-
Brak info o otwartych drzwiach
Pewnie Wydawało mi sie , że jak nie byłem z zadowolony z ze zmian jakie wprowadzałem to przywracałem ustawienia jakie wczesniej były. Problem z tym ze od momentu zakupu tego nie było. Napisz proszę w których sterownikach tego szukać. Mam VCDSa ale nie po polsku więc trudniej mi szukac
-
Brak info o otwartych drzwiach
Witam Czy ktoś spotkał się z czymś takim ? Brak informacji przy zegarach, że mam otwarte lub niedomknięte drzwi. Dotyczy to każdych drzwi. Jeśli chodzi o oświetlenie wewnętrzne to działa normalnie. Zapala się gdy otwieram drzwi i gasi gdy drzwi zamykam. Proszę o jakieś wskazówki....