Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ali_1974

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. i to chyba trzeba będzie wziąć pod uwagę - najwyżej zmienię jeden fotelik na węższy
  2. przy moich fotelikach wsadzonych prawidłowo na dwóch zewnętrznych tylnych siedziskach, odległość pomiedzy nimi to 34cm, czyli w sumie nie tak mało. Przy opcji nie zaszerokich fotelików myślę że trzeci się zmieści, ale to jeszcze będę musiał zbadać dokładniej
  3. poważnie? myślałem że coś takiego to standard. ja to mam w leonie i myślałem że bardziej prestiżowy brat z grupy VAG ma coś takiego w kazdej wersji. co do odłaczania to wołabym mieć tę funkcję z kluczyka niz odłaczac elektronicznie. może rzeczywiście przeprowadze jakieś testy z 3 fotelikami lub 2 fotelikami i 1 podstawką (dla najstarszego dziecka). nie chciałbym bowiem kupowac krowy a6
  4. cuber dzięki za możliwość zobaczenia środka avanta. nie ma tam zbyt wiecej miejsca niz mam obecnie ale na szerokość jakieś 5cm robi juz wielką różnice. pozdrwaiam
  5. zakładam taki scenariusz na początek - bobas na przednim siedzeniu, bo rozumiem że jest mozliwość odłączenia poduszki pasażera, a mama z tyłu na środku później wszystkie 3 dzieciaki z tyłu, jak się zmieszczą foteliki ewentualnie jakby nie było za wiele miejsca to jedno najstarsze dziecko na tzw podstawce na śrdoku tylnej kanapy teraz w leonie spokojnie mieszczą mi się 2 foteliki i na wcisk wchodzi mama, a myślę że a4 jest nieco szersza i ta różnica w szerokości może zaważyć na podjęciu decyzji. co do pakowności reszty to się nie martwię bo najwyżej na dłuższe wyjazdy na dachu zawita box. cuber, prawdopodobnie skorzystam z twojej propozycji wcześniejszego oblookania, ale się jeszcze odezwę na PW
  6. Czt mógłby mi ktoś, jeżeli to możliwe, sprawdzić czy na tylnych fotelach zmieszczą się 3 foteliki dziecięce. Chodzi mi o to czy jest ona na tyle szeroka. Czy mógłby mi ktoś podać odległości pomiędzy uchwytami na pasy bezpieczeństwa przy siedzisku. Interesuje mnie to czy na miejscu środkowego, tylnego pasażera jest na tyle miejsca aby zmieścił się fotelik dziecięcy. Ewentualnie, może ktoś dysponujący avantem B6 w krakowie mógłby mi pokazać takie wnętrze swojego samochodu. pozdrawiam i liczę na odpowiedź w tym, dość niecodziennym, temacie. No ale niedługo będę mieć 3 dzieci i szukam właściwego samochodu a wolałbym a4 niż a6 pozdrawiam
  7. Witajcie klubowicze i forumowicze. Jestem ali (na forum pod nickiem ali_1974, ale to widać). Wprawdzie nie mam audi, ale jestem w trakcie wstępnej analizy, na jaki samochód, większy, zmienić swój obecny. Teraz poruszam się Seatem Leonem. Jestem też klubowiczem LeonClub. Mam nadzieję na waszym forum znaleźć wiele ciekawych informacji o audi, które mi się ogromnie podoba. Pozdrawiam z Krakowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.