-
Wybór tarcz i klocków hamulcowych
Okej, czyli podsumowując : Z przodu : TRW - 280/22 mm Z tyłu - STD 245/10 mm
-
Wybór tarcz i klocków hamulcowych
A jaki rozmiar z tyłu ?
-
Wybór tarcz i klocków hamulcowych
Niestety nie mam tym razem wystarczająco gotówki na takie zmiany. Przedni zacisk : ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Tylni zacisk : ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Wybór tarcz i klocków hamulcowych
A co trzeba zrobić jak się chce założyć większe czyli te 312/25mm ? Trzeba coś zmieniać w zaciskach ? Zaraz zejdę do samochodu i postaram się zrobić zdjęcie to za parę minutek je tutaj wrzucę.
-
Wybór tarcz i klocków hamulcowych
A to ciekawostka Nie wiedziałem, mam nadzieję, że kolega z tej hurtowni pomoże mi w doborze części i ich rozmiaru, gdyż jak wspominałem jestem w tym zielony, jedyne co robiłem to wymieniałem części, które dostałem do ręki Dzięki za odpowiedź
-
Wybór tarcz i klocków hamulcowych
Witam, Wiem, że przed chwilą powstał identyczny temat lecz tam były trochę inne przedziały cenowe oraz zależy mi na czasie i idealnym doborze zestawu. Tak więc potrzebuję tarcze i klocki na przód i tył. Jako, że nie mieszkam w polsce a z tamtąd właśnie będę zamawiał części muszę zamówić raz a dobrze, to znaczy nie mogę sobie pozwolić na czasochłonne wymienianie produktu, gdyż moje hamulce są raczej w opłakanym stanie. Nie mam żadnych wątpliwości co do procedury wymiany, gdyż miałem praktyki jako uczeń w serwisie peugeota i tam właśnie wymieniałem prawie cały czas hamulce. Zależy mi też na tym, gdyby ktoś był taki kochany i podawał od razu strony (bez alledrogo) do tarcz i klocków. Zależy mi też na tym aby wszystkie części były z jednego sklepu internetowego, gdyż będzie dużo prościej odebrać znajomemu jedną paczkę a nie 2 lub 3. Tak, więc koniec gadania i mój zakres cenowy to 1000 złotych. Chcę, żeby części były raczej dobrej jakości i dobrze ze sobą pasowały. Chciałbym także zakupić pastę hamulcową żeby posmarować klocki (nie pamiętam jak ta pasta się nazywała, być może ceramiczna lub miedziana, nie jestem pewien) i sylikon lub jakiś smar do prowadnic. Jeżdżę na 16 calowych felgach. Z góry dziękuję za Waszą pomoc Edit. Znalazłem taką stronkę Auto części w MotoCentrum: zamienne części samochodowe w atrakcyjnych cenach i tam jest taki sklep internetowy, szukałem tarcz i klocków, tylko że mam problem bo niektóre tarcze są grubsze a niektóre cieńsze. Spotkałem się nawet z tarczą, która miała 28 mm grubości, ale to już jakaś typowo sportowa była. A i bym zapomniał, chciałbym klocki z czujnikami zużycia. Jeszcze raz dzięki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, od 4 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 z 2000 roku Interesuję się samochodami, i lubię pracować sam przy swoim samochodzie i mieć z tego satysfakcję Tak, więc mam nadzieję, że z czasem może i mi uda się pomagać innym użytkownikom tego forum a z czasem na pewno zamieszczę jakiś opis mojego autka w odpowiednim dziale Pozdrawiam Michał
0wiec
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta