-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już po Przybywaj, coś pogmeramy Wysłane z mojego XT1562 Ok w takim razie do zobaczenia jutro o 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Narzędzi nie mam: ani do poduchy, ani do kiery, dlatego proszę o pomoc. Chodzi tylko o odkręcenie poduchy i kiery (standardowa 4 ramienna z B6 bez multifunkcji) "naprostowanie" i dokręcenie. Rozumiem, że miejsce i godzina z tematu tj. Arkadia godz. 19 poziom -2 sektor H.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszukuję kogoś z Wa-wy lub okolic kto pomoże mi przy "naprostowaniu" kierownicy. Jakiś czas temu miałem montowany tempomat i pełny FIS. Niestety przykręcono mi krzywo kierownicę. Może ktoś na najbliższym spocie mógłby mi pomóc??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Niedawno przeniosłem się w Wasze rejony, dlatego chciałem się przywitać, a zarazem poprosić was o pomoc. Poszukuję dobrego mechanika w Warszawie najlepiej okolice Mokotowa, Ursynowa, który ogarnie wymianę sprzęgła za rozsądne pieniądze. Z góry dzięki za wszelkie informacje. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pisz do Dzika - GG 347504 Tel 663 962 604 ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- tak BTW Dzieki za podpowiedz dzis sprobuje sie skontaktowac.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam do was pytanie, czeka mnie wymiana oleju w moim AVJ, teraz mam zalany Castrol Edge 5W40, jednak chciałbym zmienić go na Motul i teraz na jaki?? 6100 Synergie czy 8100 x-cess?? Czy ktoś mógłby polecić który wybrać i w jakiej specyfikacji i gdzie mógłbym to zrobić w Poznaniu (ew. w okolicy)?? (Do tego wymiana filtr oleju + filtr paliwa). Z góry dzięki za pomoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie też huczy od około miesiąca. Podejrzewałem łożysko, ale nie ma luzów na kołach, dwaj niezależni mechanicy (dzięki zimny75 za poradę ) stwierdzili wyząbkowane opony no i tak jeżdżę... ale tak z dnia na dzień by zaczęło huczeć ? No wiesz opona ząbkuje się przez jakiś czas aż w końcu przekracza granicę po której zaczyna huczeć (buczeć trudno mi nazwać rodzaj tego dźwięku). Sprawdź jeszcze łożyska tak jak pisał nistandardowy skręcając postaraj się wyłapać czy huczenie jest głośniejsze czy nie, jak skręcisz w prawo i będzie głośniej to lewe łożysko pada, jak ciszej to prawe + na podniesionym aucie poruszaj kołem trzymając je na górze i dole opony jak będzie luz to raczej łożyska. Jeżeli nie no to sprawdź czy na oponie są wyczuwalne nierówności
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie też huczy od około miesiąca. Podejrzewałem łożysko, ale nie ma luzów na kołach, dwaj niezależni mechanicy (dzięki zimny75 za poradę ) stwierdzili wyząbkowane opony no i tak jeżdżę...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja już nawet zamówiłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czarne kombi B7 ... ale bez ramek klubowych , a tylko naklejka 3D po prawej stronie ? Wydaje mi się, że to był sedan B6 na klubowych ramkach, widziałem jak tylko mi mrugnął długimi, a ja awaryjnymi, a też dziś tam jechałeś?? Jeśli mówisz o Tarnowie Podgórnym to tak .. wracaliśmy z Pobierowa .... jechałem za brązowym Porsche Cayenne Tak Tarnowo Podgórne...to już nie pamiętam jakie tam jeszcze fury leciały... Jak coś to ja poruszam się B6 sedan na klubowych ramkach na tablicach FG....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czarne kombi B7 ... ale bez ramek klubowych , a tylko naklejka 3D po prawej stronie ? Wydaje mi się, że to był sedan B6 na klubowych ramkach, widziałem jak tylko mi mrugnął długimi, a ja awaryjnymi, a też dziś tam jechałeś??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też już w Poznaniu i też będę... Kogoś mijałem na trasie z Tarnowa do Poznania na klubowych ramkach tylko nie zdążyłem zobaczyć tablic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co do spota to może też się pojawię, jednak co do Malty to powiem szczerze, że w weekendy tam jest istny sajgon, żeby wjechać na parking na wyższe piętra swoje trzeba odstać, owszem im wyżej tym więcej miejsca, ale później znowu trzeba się pchać w dół.... ogólnie masakra, ale ja też się dostosuję. Pytanie z innej beczki, niedawno pisałem o swoich problemach i wyszło, że amortyzatory tylne mi ząbkują opony także przymierzam się do wymiany. Mam standardowe zawieszenie 1BA i po przejrzeniu kilkunastu forumowych stron o zawieszeniu, doszedłem do tego żeby kupić albo sachs albo bilstein, czy ktoś z was wymieniał na takie lub inne które mógłby polecić. Bardziej zależy mi na dobrym prowadzeniu niż na komforcie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Problem w Poznaniu polega na tym, że większość skrzyżowań sterowana jest sygnalizacją akomodacyjną, czyli fazy sygnalizacji zmieniają się na podstawie odczytów z detektorów więc czas oczekiwania na zielone zmienia się dynamicznie. Do tego dochodzi priorytet dla komunikacji zbiorowej (o zgrozo skrzyżowanie Małe Garbary z Garbarami przechodzi właśnie "testy" nowego programu takiej sygnalizacji przez co stoi się teraz dosłownie od Śródki niezależnie od pory dnia)
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Dziś około godziny 19.30 w okolicach skrzyżowania Naramowicka/Serbska Ciemne Kombi tył B6, przód B7 na tablicach PZL
Baartas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta