-
włączając kierunkowskaz migają oba migacze
Z założenia "pomoc" jest formą wsparcia w tym wypadku ukierunkowania na rozwiązanie problemu, jakbym znał wszystkie możliwe wyjścia z tej awarii to pewnie nie pisałbym o tym na forum...
-
włączając kierunkowskaz migają oba migacze
dokładałem:) od roku mam uniwersalny centralny(i wszystko działało dobrze) ok. miesiąca wstecz się zepsuł, dziś kupiłem i wstawiłem nowy, działał bez zarzutu do ok. 3-4h od montażu, później wystąpił w/w problem... odłączyłem jedną stronę migaczy od centralki i kierunkowskazy zaczęły "rozróżniać" strony... w takim razie co jest problemem: centralka - wydaje złe komendy przekaźnikom czy podłączenie jest błędne??
-
włączając kierunkowskaz migają oba migacze
Witam, włączając kierunkowskaz czy to lewy czy prawy zamiast pojedynczo migają oba migacze jednocześnie tak jak to jest, gdy włączamy światła awaryjne.. może miał ktoś z Was podobny problem... bezpieczniki sprawdziłem, no i do tej pory wszystko działało bez oznak by się niepokoić.. w tym samym czasie(jeśli to może mieć związek) przestała zapalać się lampka bagażnika(na funkcji otwartych drzwi) U mnie dzieje się to w B5 z 1996r.
-
Probem z centralnym - zamyka tylko od srodka- Problem rozwiazany :]
U mnie problem był podobny. Wszystkie rygle mogłem zamknąć kluczykiem(centralny był bez pilota), ale otworzyć już tylko te w które wkładałem klucz. Co prawda obyło się bez samoczynnego "świrowania" centralki. Najpierw problem robiła pompka(zimne luty), działało ok. 1,5m-ca. Później siłownik w drzwiach odmówił współpracy(elektryk wspominał coś o wysyłaniu sygnału do pompki tylko w jedną stronę). Najlepsze rozwiązanie jakie mi zaproponowano to wstawienie centralki na pilot, teraz to ona steruje pompką i wysyła żądania otwarcia/zamknięcia zamków. Dzięki temu np. zamarznięte zamki, zachlapane klapy tylne czy zamknięty wlew paliwa nie jest problemem. Centralka to koszt od 60zł, wstawienie ok. 100zł.
-
Problem z otworzeniem drzwi od zewnatrz
Nie wiem jak u Ciebie teraz z pogodą, jednak u mnie przy większych mrozach w A4 i A3 był ten sam problem. Po rozgrzaniu się aut problem znikł... ale to tylko jedna z możliwości.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
.