Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szykusfb

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A więc nadkoli zmian nadszedł czas (stare były rozwalone i wymagały wymiany a że wpadłem na pomysł zabezpieczenia blachy ): przed : Po : A przy okazji poprawiłem zderzak na ślizgach co by lepiej siedział .Za tydzień konserwacja tylnych nadkoli + wymiana peszla ( siatkowata rura wydechu)
  2. Czeka mnie montaż nowych nadkoli(przód) w tygodniu i od razu zrobię konserwacje wnęk kół co by mieć pewność że "ruda" nie wyjdzie .Oczywiście fotorelacja będzie
  3. Wydech niebawem się może zmienić,ale na razie nic nie mówie ,żeby nie zapeszyć . No z tym hokejem to taka historia że poprzedni się trzymał na krawatkach(trytytkach, opaskach zaciskowychjak kto mówi) i przy wyjeździe z parkingu zachaczyłem o krawężnik.Więc kupiłem nowy zamocowałem( nie na opaski ) i siedzi jak należy
  4. A wieć jak obiecywałem tak też czynię , oto cieplutkie fotki z dzisiaj I taki mały bonus,spotkanie kolegi co prawda z rodziny Audi ale innego forum ( tak jest bez dolnego hokeja gdyż się upie... urwał się i założyłem póżniej nowy
  5. Witam wszystich forumowiczów i forumowiczki Po namyśle postanowiłem pokazać światu moją A4.Autko zostało sprowadzone z Niemiec (choć pochodzi z Włoch ). No i rozpoczęła się przygoda z nowym członkiem rodziny spod znaku 4 pierścieni. Na pokładzie mam el.szybki,el.lusterka+składane ,climatronic,4 poduchy i tam pare innych drobiazgów.Ogólnie byłem nieco sceptyczny przed kupnem Audi ( wielowachaczyk ^ ^) ale po jeździe próbnej wiedziałem ,że on będzie mój:D. Na początku było troche rzeczy do zrobienia min: Hamulce (klocki +tarcze ) przód -tył - Zrobione Pompa ABS-Zrobione Rozrządzik-Zrobione Sprawy typu przeguby przód ,tył( sie zachciało quattro:banan:)i całe zawieszenie przednie ^ ^ W lutym założyłem lampeczki "Clear".No nie powiem bo bardzo ładnie się na nich prezentuje. Co chciałbym zrobić: Ładna 17' - najlepiej styl "S" Fotele kubełkowe półskóra Bixenony ( od Gwertego ) Radyjko Audi Symphony Oto zdjęcia ,na razie tyle jutro postaram sie więcej wrzucić W dzień zakupu A tutaj na Clearach
  6. Witam.Od wczoraj jestem dumnym posiadaczem b5 1.8 Turbo Quattro.Pozdrawiam:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.