Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grievous

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Grievous odpowiedział(a) na Grievous temat w 1.8T
    Witam, rozwiazalem problem autko smiga jak nalezy. Przyczyna byl zsuniety wezyk ten ktory idze kolo puszki filtra powietrza ;p dziekuje wszystkim za podpowiedzi
  2. Grievous odpowiedział(a) na Grievous temat w 1.8T
    witam, pomysł z kumplem turbo nie wypalił wiec zamowilem po regeneracji, po zalozeniu autko nie kopci juz :)))))) tylko turbina jakos dziwnie chodzi przy mocnym przyspieszeniu lub puszczeniu nogi z gazu wybodywa sie dziwny dzwiek, zamiescilem filmik slychac ten :dziwny dzwiek" teraz nie wiem czy reklamowac ta turbawke czy szukac przyczyny gdzieś indziej
  3. Grievous odpowiedział(a) na Grievous temat w 1.8T
    dzis podmienie turbo, kumpel ma lezec na strychu od passsat 1.8t oby pasowalo, wieczorem dam znac co i jak
  4. Grievous odpowiedział(a) na Grievous temat w 1.8T
    uszczelka pod głowica zmieniona, płynu nie ubywa natomiast zapach spalin jest dziwny, smierdzi tak jakby plastik lub guma takie mam wrazenie, nie jest to zapach "normalnych" spalin w dolocie na dole jest troche oleju, przy przepustnicy u gory ten waz gumowy suchy, natomiast pomiedzy filtrem powietrza a turbo widac olej na złobionych sciankach troche mnie to zdziwilo bo skad tam by sie olej wzial?
  5. Grievous odpowiedział(a) na Grievous temat w 1.8T
    dokladnie nie wiem nie mierzylem nigdy, malo teraz jezdze autem, ostatnio bylem na lotnisku to na jakies 300-350 km musialem dolac 0,5l oleju Czytalem na necie teraz o tescie komprescji tłokow czy warto zrobic ten test i czy jest on miradajny tak aby wykluczyc pierscienie? Dodam rozniez ze po zgaszeniu silnika nadal z tłumikow lekko sie kopci
  6. Grievous opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Moja a4 strasznie kopci, wymiana uszczelniaczy zaworow nie pomogla, wstawilem filmik do sieci takze jak by ktos mogl luknac i doradzic co jej dolega, dzieki PS. na video samochod odpalany jest na ciepłym silniku
  7. Witam, czy owa rurka (ta metalowa) jest wyjmowajna i czy jest tam jakas uszczelka? Leci mi w tych okolicach olej niestety nie moge ocenic dokladnie gdzie poniewaz mialem peknieta jakis czas odme i troche zachlapalo mi olejem. Po wymianie nadal zbiera misie olej na rancie pod uchwytem oleju. Jeszcze jedno, chce wymienic rowniez uszczelke miedzy uchwytem filtra oleju a blokiem silnika i czy ja mozna montowac na sucho czy z uszczelniaczem?
  8. Siemka, mam na imie Łukasz, a4 posiadam od kilku miesiecy, pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.