Meanthord

O Meanthord

Osiągnięcia Meanthord

Reputacja

1. f*ck me mama. caly czas myslalem, ze chodzi o tył - nie wiedziec czemu. ale rady pozostaja aktulane. Przepraszam, moj blad - skrot myslowy . Chodzi oczywiscie o tylne postojowe. Przednie mijania dzialaja OK. Obydwie pary jada na tym samym bezpieczniku, wiec, jak napisal endriuu, to nie to (gdyby bezpiecznik byl zwalony, to przednie tez by nie dzialaly). Dzisiaj oddalem fure do warsztatu, wiec napisze pozniej co i jak.
  2. Dzieki za odpowiedz, a jesli miernik wykaze, ze napiecia NIE ma? Jak droga bylaby ew. naprawa? Mam alergie na wiekszosc warsztatow .
  3. Witam! Panowie, bardzo prosze o pomoc, dwie sprawy: pilna i mniej. Audi A4, 1995. Najpierw sprawa pilna: nie dzialaja mi tylne swiatla mijania i postojowe (z lewej i prawej strony). Zarowki na 100% OK. Przednie swiatla dzialaja OK, tylne w postaci kierunkow, stop, wstecznego dzialaja tez OK. Co moze byc nie tak? Teraz sprawa mniej pilna: nie dziala glosnik na drzwiach od strony kierowcy. Sama elektryka w drzwiach dziala (elektryczne szyby OK). Co moze byc przyczyna? Pozdrawiam!
  4. No coz, skoro tak mowicie... Kupilem od czlowieka majacego ksywe na Allegro "vipoz84" - stan jego konta nie zacheca do zakupow i nadmiernego optymizmu, ale moge mowic o tym, czego sam doswiadczylem. Na kilkanascie telefonow do innych "sprzedawcow" on jeden wykazal prawdziwe zaangazowanie (nie wiem, moze mialem niefart) i chec pomocy. Dokladnie sie wypytal o co chodzi (wlacznie z zapytaniem w jaki sposob mialem kolizje, aby upewnic sie czy na pewno mowimy o tej samej czesci), obiecal, ze wysle kurierem tego samego dnia... coz, nastepnego dnia juz mialem czesc. Gosc ma rozne rzeczy do A4 i generalnie sprawial wrazenie kumatego . Za kompletna oslone prawego progu zaplacilem 80 zl. W weekend bede sie meczyl z instalacja tejze, wiec po weekendzie napisze jak zrobic to najlepiej, zeby zepsuc jak najmniej .[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 19:27 _________________________________________________Poszlo gladko. Listwe wystarczy podwazyc np. srubokretem i schodzi jak maselko . Nowa trzeba dobrze przymierzyc (wczesniej naklejajac tasme klejaca dwustronna), bo jesli juz przylozymy (przykleimy), to przesuniecie o cm w lewo lub w prawo celem korekty jest niemozliwe, trzeba znowu sciagac calosc. Ogolnie banal .
  5. Udalo mi sie dorwac na Allegro poszukiwana czesc . Swoja droga 95% sprzedajacych (po wykonaniu do nich telefonu) sprawia wrazenie, ze klient jest zlem koniecznym, a terminy "fachowa informacja" lub "rzeczowa rozmowa" sa terminami totalnie abstrakcyjnymi. Polecilbym jedna naprawde kompetentna osobe, ale nie wiem czy taka reklama na forum miesci sie w granicach zasad . A co do montazu... sam jeszcze nie wiem czy bede robil to sam czy komus zlece. Wyglada na to, ze listwa - jak napisal kolega wczesniej - przymocowana jest tasma dwustronna. Wniosek taki, ze zdjecie starej wiaze sie z oderwaniem jej "na zywca". Hmm... nie podoba mi sie to.
  6. Witam! Strzaskalem sobie plastikowa oslone prawego progu (nawet nie pytajcie jak ), wyglada to teraz nieciekawie: ;( Czy ktos wie gdzie moglbym kupic cos takiego do A4 1995 sedan? Pozdrawiam!
  7. Witam! Cos dziwnego stalo mi sie z wyswietlaczem od climatronika w mojej A4. Lewa czesc (lewe "okienko") dziala bezblednie. Prawe - rownomiernego podswietlenia na calej powierzchni w ogole nie ma, a same symbole sa ledwo widoczne - widac je, ale trzema maksymalnie wytezyc wzrok. Wyglada to w ten sposob: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/decba13be902d671.html - na prawym ekranie, generalnie ciemnym, widac zarysy symboli. Kiszka ;(. Ktos ma jakis pomysl? Pozdrawiam!
  8. Witam wszystkich uzytkownikow forum . Z przyjemnoscia dolaczam do spolecznosci posiadaczy Audi A4, autko kupilem po namowach znajomych. Poki co nie zaluje, a wrecz przeciwnie - jestem zachwycony . Pozdrawiam i do przeczytania!