Treść opublikowana przez kornd
-
immobilizer audi a4 b5 1.8 1998
audi a4 b5 1.8 1998
-
immobilizer audi a4 b5 1.8 1998
Witam, audi a4 b5 1.8 1998 Mam taki problem przy odpalaniu auto zaraz gaśnie i świeci się immobilizer. Jest możliwość wyłaczenia go za pomocą vag commander 3.6 lub vcds ? Z góry dziękuje za odpowiedź.
-
Polecane opony zimowe
Witam, Mam problem pomiędzy nokian wr d4 a continental ts850. Nie wiem które opony wybrać, nokian przypadkiem nie ma rantu ochronnego , a continental ma?
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Panowie , mam uszkodzoną listwę ozdobną od strony pasażera. Mam grube rys i chciałbym tą listwę wymienić . moje pytanie brzmi czy muszę wszystkie listwy wymienić żeby się nie różniły?Czy tylko tą jedną? Pozdrawiam
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Witam, Mam problem nie wiem jaki olej do skrzyni zastosować .Czy ten olej będzie właściwy G 055 532 A2 ? Audi a4 b7 1.8t 2005 rok, skrzynia 5 biegowa oznaczenie skrzyni HFD Pozdrawiam KM
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie muszę dolać olej do audi a4 b7 1.8t , nie wiem jaki był poprzednio lany w książce widniej tylko 5w30 jak doleje castrol edge 5w30 będzie ok? W następnym tyg chce wymienić olej czy Fuchs -a 0W40 Supersyn Longlife to dobry wybór czy LIQUI MOLY 5W40 SYNTHOIL HIGH TECH ? Pozdrawiam KM
-
nie wchodzą biegi
Witam, Mam taki problem, gdy wcisnę hamulec ze sprzęgłem nie mogę wrzucić 1 biegu ani 2.Jak puszczę hamulec to biegi wchodzą ale z oporem 1 i 2 .Sprzęgło też bierze wysoko. Ktoś doświadczony mi pomoże ? Czy to wina sprzęgła? Pozdrawiam KM