Skocz do zawartości

goliat77

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez goliat77

  1. Dziekuję bardzo za podpowiedź,przegoniłem go dzisiaj ok 50 km wróciłem do domu i problem znikł.Faktycznie po starym siniku musiał mieć zawalony wydech wodą i olejem.Pozdrawiam wszystkich.
  2. Witam! Mam problem ze swoim 2.0 benzyniakiem z gazem ALT,na starym silniku dymił na biało na rozgrzanym silniku,wymieniłem silnik na drugi, cichutko pracuje ale znowu dymi na biało jak się zagrzeje.Na starym silniku brał dużo oleju więc zastanawiam się czy w wydechu nie ma pozostałości olejowych bo nie miałem okazji po wymianie silnika żeby go dobrze przegonić.Mechanik nie wie co jest grane,może miał ktoś taki przypadek,na pewno do wymiany jest kolektor ssący(nowy już zamówiłem) bo ma złamaną dźwigienkę przy gruszce podciśnieniowej,ale nie wiem czy to ma jakiś wpływ na dymienie.
  3. Jestem użytkownikiem AUDI A4 B6 z 2002r. z silnikiem 2.0 Benzyna+LPG.W razie problemów liczę na państwa pomoc. Dziękuje i pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...