Treść opublikowana przez Kryniu
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Dźwięk jest taki jakby syczenie jak chcesz basowy dźwięk tylko rura od początku do końca
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Przelot na dwóch tłumikach z kwasówki
-
[B5 AFN] Green Kaktus
- [B5 AFN] Green Kaktus
zacisk 43 A8 d2 nr- 22aM 4DO 406 AH FR jarzmo nr 6036 takie nr są wybite do tego piasty a6 c4 z abs tył ,klocki zostaja ori,,dystans jarzma 18mm Łożyska w piastach są takie same jak w starych piastotarczach, linkę hamulca ręcznego przekładamy za amortyzator, przewód hamulcowy zostaje taki sam, tarcze hamulcowe wentylowane 280mm przód ori głębokość tarcz 46,4mm Wpadły tez oslony przednich tarcz wiem syf jak hu..........j już umyty- [B5 AFN] Green Kaktus
Nie wiem co robił lakiernik zawiozlem pomalował i wygląda jak zderzak jest gladka ;-) W niedziele wymiana hamulców tył na 280 zobaczymy czy nie wyjdzie jakiś zonk porobie trochę zdjęc dla potomnych 280 założone jutro wstawie trochę zdjęc z opisem- [B5 AFN] Green Kaktus
Mam i ja bixy na przetwornicach koito d4s i ori żarnikach philipsa jest ogień- [B5 AFN] Green Kaktus
Polecam w tym kolorze robi robotę Hamulce tył 280 już skompletowane na dniach wpadają na samochód ,zrobione oświetlenie lamp tył ledy od Bidzio- Spociki Łódzkie
Zdrowych Wesołych i mokrego dyngusa- Spociki Łódzkie
Jestem za u mnie też Staś- Spociki Łódzkie
Dziękuje za gratulacje wracam do żywych brawo- Spociki Łódzkie
Tata :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:- [B5 AFN] Green Kaktus
Wiem bo takie zestawienie jest najczęstsze ja trafiłem na chrom i jest rewelacja w tym kolorze- [B5 AFN] Green Kaktus
Zderzak eska polecam samochód inaczej wygląda,relingi ori chrom z obwodkami szyb ,ale się naszukalem z takim zestawieniem:-) pozdrawiam- [B5 AFN] Green Kaktus
Dzięki jest to daszek ala RS4 z aledrogo linku nie pamiętam Wpisz spoler RS4 B5- Spociki Łódzkie
Zdrowych Wesołych Swiąt i spełnienia marzeń- [B5 AFN] Green Kaktus
Dzięki zapier......turbina awx /arl- [B5 AFN] Green Kaktus
Wreszcie będę jakieś kunie rezał klamoty leżą trzeba tylko pozakładać Siemka nie to że nic się nie dzieje wpadło nowe sprzęgło AWX z dwumasą (sachs) I przyszła czas na moc wpadła:199,5 KM 451Nm pompa 11 wałek SDI wtryski 230 turbo hybryda mapsensor 3 bar i wszystkie uszczelniacze i olej Są plany hamulce 280 tył i turbo gtb17 leżą i czekają- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Oficer gratuluje a u mnie na bogato bliźniaki tuningi w piz*u- [ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
Tak to wygląda u mnie- [B5 AFN] Green Kaktus
Są to osłony paska VR5 i tak możesz wpisać na aledrogo ale dostępność cię żka sprawa Chyba ktoś wystawił. na forum w dziale sprzedam. Dzięki za dobre słowa Nowy modzik lampy poliftowe- Spociki Łódzkie
Jesteś super dzięki- Spociki Łódzkie
Mojej też niema ale jak ktoś się spóźnia ma za swoje :-) Fajny spocik oby takich więcej- [B5 AFN] Green Kaktus
Będzie... ogarne rolke to i wlepa pójdzie na szybę trochę klamotów nazbierałem myślałem że po już zimie i czas zakładać a tu masz śnieg w kwietniu Nadeszła pora na zaktualizowanie tematu. Przyszła paczka od Dzika Są już na samochodzie: Wpadła dokładka z cupry, nowa rolka, wycieraczki z paska, wlepa i zabudowa silnika VR5.- Spociki Łódzkie
Siemka coś piknego zazdroszczę - [B5 AFN] Green Kaktus