jesli obcierasz na serii o prog zwalniajacy to musisz miec obnizone zawieszenie, jesli masz krotsze sprezyny a chcesz powrocic do serii to musisz wymienic tylko je chyba ze masz krotsze amorki wtedy komplet, mam takie zawieszenie jak cos posz na priva
ja mialem taki problem i okazal sie zawieszajacy rozrusznik jak dluzej postal, auto kreci normalnie i nie chce zapalic czy ma ciezko jakby byl slaby aku?