Treść opublikowana przez ryfi01
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dla chetnych moge podac namiar na pw do goscia od ktorego bralem.przekladne quattro caly komplet z mocowaniami walu i pompa wszystko jednego auta i zero problemu po zalozeniu Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
FIS otwarte drzwi, brak oświetlenia wewn.
podepne pod temat po podlaczeniu elektrycznych szyb na tyl po odtwarciu drzwi na fisie mruga ikona sygnalizujaca otwarte drzwi zamiast palic sie caly czas zamki sprawdzane sa ok bledow brak co moze byc przyczyna?
-
wymiana skrzyni 6 biegowej gba na fya
witam czy skrzynia 6 biegowa o oznaczeniu FYA podejdzie zamiast GBA do 1.9 tdi silnik avf? skrzynia jest od tego samego modelu silnika ale ma inne oznaczenie, przerabial ktos ten temat?
-
montaz skladanego tylnego oparcia
witam czy w wersji sedan bez tylnrgo skladanego oparcia da sie zamontowac opcje ze skladanym?
-
Jak wyczyścić brud w emblematach?
musze sprobowac u siebie:) widac ze nie watro inwestowac w drogie srodki wystarczy cilit
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
zeby tylko nie byl mniejszy jak piasta to sobie dokupisz pierscienie....
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
obstawiam cos ok 10-15mm na strone
-
Koło dojazdowe
dojazd 15 bedzie za mala na 90procent
-
felgi 19 a licznik
daj wyzszy profil i sie nie martw nawet jak ci o 5km/h oszuka to nie bedzie tragedii
-
problem z redukcja biegow
ok dzieki za rady
-
Problem...listwa szyny dachu - da się zdemontować? naprawić?
listwy sa chyba aluminiowe i lubia sie wyginac przy demontazu
-
Jak wyjąć siedzisko tylnej kanapy w B6 sedan
jak masz nieskladane oparcie to musisz mocowania od zaglowkow wyciagnac
-
Jak uzyskać taki dźwięk z wydechu w A4 B5 1.9TDI?
w dieslu dziwnie to wyglada
-
Jakie opony na felge
zalezy ile chcesz wydac?
-
Opony 205/55R16 a 215/55R16
nie bedzie
-
Felgi 18" a standardowe zawieszenie
u mnie 18 na ori zawieszeniu wygladala jak terenowka
-
Podpowiedzcie które wybrać?
nr 1 ale najlepiej jakies inne:)
-
Praca wentylatora na zimnym silniku
tak jak piszesz zacznij od czujnika
-
Problem z wentylatorami
no to nie tak tanio jednak:)
-
problem z redukcja biegow
nic nie chuczy itp...
-
wkładka stacyjki pomocy!!!
masz zdjety immo pewnie
-
odkrecenie śrub jarzma
sprobuj nabi osmiokatnego inmbusa, opukaj wokol mlotem i wlanij WD a jak nie da rady to bedziesz musial przyspawac
-
Jakie opony na felge
tak
-
Proszę o wycene tych felg. PILNE
takie fele bez opon ok 400-500zl
-
Ocena felg 17"
tez mialem chinczyka i jezdzilem pare lat, ori felga wpadniesz w dziure i tez sie skrzywi