Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 18" a standardowe zawieszenie


morak18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ma ktos jakies zdjecie jak wyglada 18 fela na standardowym zawieszeniu? Bo wszystkie zdj co ogladam to wszystko obnizone.. Sorki za glupi post, ale jestem ciekaw jak to wyglada i czy warto szukac 18 feli.. Zeby nie wygladal jak woz drabiniasty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie nabyłem 18" fele do B7 ze standardowym zawieszeniem. O takie: Borbet XL dark 18. Felgi Borbet. Felgi.pl

opony 235/40

Z tego co słyszałem, to można 18" zakładać i będzie wyglądać ok. Niestety słyszałem, że na standardowym zawieszeniu komfort znacząco spada i przy większych prędkościach aż trzęsie kierownicą. Czy może to ktoś potwierdzić i generalnie opisać wrażenia z użytkowania 18" na takim zawieszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk - seryjne to znaczy jakie ?

u mnie przy 1BA była koza, na 1BE juz masz 30 mm niżej.

dałem sprężynki - 30mm i już w oczy nie kole a latam na drugim komplecie osiemnastek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk - seryjne to znaczy jakie ?

u mnie przy 1BA była koza, na 1BE juz masz 30 mm niżej.

dałem sprężynki - 30mm i już w oczy nie kole a latam na drugim komplecie osiemnastek.

Seryjne tzn 1BA. No tak sprezynki tylko ze siedze za granica i tutaj na te springi czy gwint musze miec papier + musze robic dodatkowy przeglad.. To nie to samo co nasza kochana Polska...

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

http://s21.postimg.org/vmpth9lo3/Zdj_cie0005.jpg

Tutaj masz przód zmianiony już na 1BE natomiast tył jeszcze 1BA.

BTW felgi na sprzedaż :)

Jaka cena ? Podeslij wiecej zdj na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0032.jpg

DSC_0033.jpg

DSC_0034.jpg

DSC_0035.jpg

DSC_0036.jpg

DSC_0037.jpg

DSC_0040.jpg

DSC_0041.jpg

DSC_0044.jpg

Wrzucę tutaj może będzie więcej zainteresowanych, chociaż nie wiem czy to jest do końca zgodne z regulaminem forum.. Opony falken 235/35/18. Prawa przednia felga była prostowana i malowana z uwagi na to, że dla mojej kobiety krawężniki nie stanowią większej przeszkody. Cena to 1300 zł z oponami oczywiście. Opony jeszcze myśle na 2 sezony. Są to felgi Audi Nuvolari. Wpiszcie sobie w google. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktos jakies zdjecie jak wyglada 18 fela na standardowym zawieszeniu? Bo wszystkie zdj co ogladam to wszystko obnizone.. Sorki za glupi post, ale jestem ciekaw jak to wyglada i czy warto szukac 18 feli.. Zeby nie wygladal jak woz drabiniasty..

Będzie wyglądać jak koza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie 1BA 18" 225/40, dobry komfort, bezproblemowa jazda tyle ze mieszkam w DK i tu drogi troche inne. Wczesniej mialem a6 c5 na zawieszeniu koni zoltym(najnizsze i najtwardsze) i tez 18" i po polsce moze nie bylo super komfortu ale tez bez tragedii wiec uwazam ze jezeli komus zalezy na wygladzie auta to 18" jest do zaakceptowania.

DSCF0786.jpg

Wyglad no niestety szału nie robi troche za wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie 1BA 18" 225/40, dobry komfort, bezproblemowa jazda tyle ze mieszkam w DK i tu drogi troche inne. Wczesniej mialem a6 c5 na zawieszeniu koni zoltym(najnizsze i najtwardsze) i tez 18" i po polsce moze nie bylo super komfortu ale tez bez tragedii wiec uwazam ze jezeli komus zalezy na wygladzie auta to 18" jest do zaakceptowania.

http://s7.postimg.org/w80gpgpgn/DSCF0786.jpg

Wyglad no niestety szału nie robi troche za wysoko.

No ja mieszkam w BE, wiec tutaj dac gwinta czy sprezynki to trzeba miec papiery na to do przegladu.. Mozna sie bawic tak ze zakladac a przed przegladem zdejmowac.. Ale to glupiego robota..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mieszkam w BE, wiec tutaj dac gwinta czy sprezynki to trzeba miec papiery na to do przegladu..

no a w czym problem?

kupując gwint czy sprężynki szukaj sprzedawcy który ma w zestawie taki papierek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 1ba+18" to jest lipa straszna,miałem tak na chwilę i jest to nie do zaakceptowania.A w dodatku dziwnie się jeździ,niby koło zachęca do szybkiej jazdy,a auto buja,nurkuje,przechyla się na boki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz moją jak stała na 18" na zawiasie 1BA

20140304_131157.jpg

a tu na gwincie

20140327_175558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...