Treść opublikowana przez szpenio92
-
Spociki w Kielcach
I jak wiadomo coś ?
-
Jakie CB + Antena
Siema Jakie radio CB i antenę polecacie tak do 300 zl za wszystko ?
-
Spociki w Kielcach
no spoko to ja tez będę :]
-
Spociki w Kielcach
tez sie pisze :] to moze o 20 pod stadionem Korony ? czy plac wolnosci przy schodach ?
-
Spociki w Kielcach
To o ktorej i gdzie wam pasuje ?
-
Spociki w Kielcach
Pisze sie ktos na piatek ??
-
Pokrowce na fotele
To lipa bo z tego co mi wiadomo to nie podejdą do avanta ;/
-
Pokrowce na fotele
Ty masz od sedana te fotele ?
-
Pokrowce na fotele
tylko ze tapicer mi powiedzial ze musi wziasc kawałek materiału z tylniej kanapy ;/
-
Pokrowce na fotele
Mam rozerwany bok przy fotelu kierowcy tak na 15 cm i za zrobienie tego mi powiedzili 150 zl u tapicera. Moim zdaniem duzo dlatego pomyslalem o pokrowcach
-
Pokrowce na fotele
Jakie pokrowce wybrac na takie fotele?? Album 2012.10.18 - Motoryzacja - Fotosik.pl z góry dzieki za odp :]
-
Spociki w Kielcach
A co to za praca?
-
Spociki w Kielcach
Co tu taka cisza ?
-
Spociki w Kielcach
2 sztuki :]
-
Spociki w Kielcach
To o 21 przy schodach na placu wolnosci :]
-
Spociki w Kielcach
To jak wam lepiej pasuje 20 czy 21 ?
-
Spociki w Kielcach
To co o 20-21 na placu wolności? ;D
-
Spociki w Kielcach
To co pisze się ktoś na piątek ?
-
Spociki w Kielcach
Co wy na to aby zorganizowac spot w piatek na placu wolnosci? godzina 19-20 pisze sie ktoś ?
-
Spociki w Kielcach
to czekam do 19:30 czy sie jeszcze ktos zdecyduje
-
Spociki w Kielcach
A masz do kogoś numer zeby zadzwonic ?
-
Spociki w Kielcach
ktoś jeszcze chętny? to jak coś to bede czekal do 20.15 auto na tablicach WRA
-
Spociki w Kielcach
Siema ma ktoś ochote na spota dzisiaj na placu wolności tak o 20 ?
-
Spociki w Kielcach
to o ktorej na tym placu ??;D 18 czy 19 ?
-
Spociki w Kielcach
Ja się pisze jesli tylko zdaze kupic i wymienic klocki i tarcze