aga1997

O aga1997

Osiągnięcia aga1997

Reputacja

1. witam. Panowie szukam pomocy ,chcę zamontować w mojej A4 B5 radio chorus II z B6 zamiast delty i okazuje się że nie łapie dobrego sygnału antenowego z różnych stacji radiowych a po zamontowaniu starej delty odbiór stacji radiowych jest idealny czy to radio potrzebuje dodatkowej masy , dziękuje z góry za podpowiedź.
  2. aga1997

pompa olejowa

witam wszystkich klubowiczów,proszę o podpowiedż, jaka pompa olejowa idzie do mojego silnika 1,6 ADP i gdzie ją mogę zakupić,powodem są sygnały zapalającej się na chwilę lampki smarowania po przejechaniu 20-30 km, po wyłączeniiu i odpaleniu silnika lampka gasnie i jadę dalej i tak się robi co jakiś czas .Myślę o sciągnięciu miski i pooglądać smok. co proponujecie .pozdrawiam
  3. aga1997

Rosnące obroty 1.6 ADP

Dzięki.muszę sprawdzic vagiem , a jeśli wyskoczy czujnik to jaki zakupić org. ASO czy wystarczy jakiś z aukcji.
  4. aga1997

Rosnące obroty 1.6 ADP

witam wszystkich. Może już ktoś przerabiał taki problem u siebie a mianowicie po odpaleniu auta silnik trzyma obroty tak jak na ssaniu 1200 po przejechaniu gdy złapie temperaturę 90 na biegu jałowym powinny obroty zejść do 800-900 , a u mnie rosną w granicy 1200-1300. Dodam jeszcze że przepustnica była adaptowana .Czy może być coś z temperaturą.proszę o poradę.
  5. Od niedawna posiadam Audi A4 1.6 ADP rok 1995.W najbliższym czasie postaram się wrzucić kilka fotek. Pozdrawiam