Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek969.86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek969.86

  1. wykręcanie swiec to jedna wielka niewiadoma pukanie nic ci nie da bo świeca nie zapiera się o głowice pamiętaj o właściwym momencie dokręcenia świec bo możesz uszkodzic korpus świecy zagniatając szczelinę co spowoduje krótki jej żywot ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- i jeszcze jedno czasem warto odkrecic coś więcej i miec dobry dostęp niż z braku jego masz urwac świece
  2. jeśli coś jeszcze bedzęsz potrzebował to pisz
  3. kolego podaj meila to wyśle ci zeszyt szkoleniowy z afn lub to co mówi o tym czujniku kts esitronic
  4. wez niepisz takich bzdur bo padne zaraz ze smiechu uwiez mi widzalem juz duzo moze nie wszystko ale widzalem silniki zatrate po przejechanju 60 tys. km dla mnie mozesz sobie myc silnik czym chcesz ale nie wciskaj tego innym
  5. tak szkodzi i pozatym to sa nie potrzebne koszty zakup sobie castrol 10W40 i ciesz sie z samochodu i nie ma co cudowac bo bez sensu jest klepanie bzdor nie ma sensu tlumaczenia czemu tak a nie inaczej bo tu znajdzie sie zawsze ktos kto bedze wiedzal lepiej a kasa bedze ubywac ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- dlaczego nie polecam płukanki? bo zajmuje sie naprawa mechanika od kilku lat mysle ze to wystarczy
  6. nie chce sie sprzeczac ale nie polecam płukania silnika a jaki olej masz kupic napewno doradzi ci sprzedawca w sklepie jak najbardzej pół syntetyk jak i pełny jest odpowiedni dla twojego silnika
  7. z tego co pamiętam to to kolo pompy jest na stożku i na wpuście , klinie. znaki mogą się pokrywac ale jesli koło nie jest założone na wpust to pompa bedze przestawiona proponuje to sprawdzic
  8. proponuje mobil lub castrol 10W40 wzupełnosci wystarczy ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- tak ma jesli byl puł syntetyk a teraz zalejsz pełny mowiac w przenosni umyc silonik i moze doisc do rozszczelnienia itd ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- proponuje mobil jest w przyzwoitej cenie i jest dosc dobry lub castrol troche drozszy
  9. zmień mechanika nieszczelny układ dolotowy albo zapieczone kierownice w turbinie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.