myszko

O myszko

Osiągnięcia myszko

Reputacja

1. Dziękuję panowie. Poszukam, popatrzę i na pewno na coś się zdecyduje z orginalów.
  2. Tanio nie jest:shock3: Czy możesz podesłać linka z warsztatu z przepisem bo nie potrafię znaleźć nic konkretnego.
  3. Jaki jest koszt takiego emulatora? ---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- Jak można rozpoznać concert od concert plus. Zmieniarka to nie problem.
  4. Tak ale jeśli nowe radio to tez nowe głośniki. Kiedyś podłączyłem JVC na probe i szczerze mówiąc wogule to nie grało. ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- Jesteś pewny ze będzie pasować? Jeśli tak to chyba będzie to najlepsza opcja w moim przypadku.
  5. Tak wiem czytałem ale nie ma tam nic o tym które jest lepsze. Moze zapytam w tamtym temacie.
  6. Które twoim zdaniem jest ciekawsze concert czy chorus? Czy oba maja wyjście na zmieniarkę?
  7. Witam mam A4 B5 z oryginalnym radiem delta które wygląda tak: Chciałbym zamienić go na oryginalne ale na nowszy model. Cos co ładnie wpasuje się w te same otwarcie. Czy nowsze modele są takich samych rozmiarów?