-
brak klimy
klima nabita wymienowy wentylator i dalej nie chodzi bo je sie to moze byc kompressor:(
-
potrzebne kompresor klimy i wetylator klimy
witam kupie w rosadniej cenie wentylator klimy i sprezarke jak ktos ma na stanie prosze o propozycje na tel.513660521 lub gadu 5832163
-
brak klimy
napicie do chodzi a na vagu nic nie pokoazuje mechanik z twierdzil ze wentylator do wymiany bo w audi to norma albo sprezarka do wymiany bo na wisko powinien cos chlodzic a umnie nic nie chlodzi zas koszty:(
-
brak klimy
witam po nabiciu klimy nie wlacza sie wentylator i ogolnie nic nie chlodzi ze tego co wiem to na wisko powinno cos chlodzic pomocy macie jakas rade:)
-
zalane wnetrze plynem do spryskiwaczy
witam mam taki maly kłopot mam cale zalane wetrze plynem do spryskiwaczy ostatnio podczas jazdy chcialem spryskac tylna szybe a odziwo plyn nie lecial po chwili sie okazalo ze caly plyn mi gdzies sie ulotnil na drugim dzien sie zorientowalem ze mam powodz w samochodzie pod dywanikami kierowcy i tylego pasarzera odkreciem wszystko i niemam pojecia skad to leci wszytko pod dywanikiem szczelene najgoryszm problemem jest to jak to wszytko wysuszyc pomocy !!!!!
-
co oznacza econ b5
a do co wentylatora wlacza sie odrazu czy po jakims czasie?
-
co oznacza econ b5
witam mam takie pytanko co oznacza econ w audi a4 b5 i czy przy wlaczeniu econ klima sie zalacza bo mam taki maly problemik ja zalocze econ to wogole wetylator od klimy sie nie zalacza dlaczego
-
Duże spalanie 1.9 90km
witam mam takie pytanko ile moze plic 1.9 90km w miescie przez ostatni czasz jezdze calyczas po miescie i spalanie raz wychodzi 8,5 to chyba byla wiinna zlej ropy a ostatni zeszlem do 7,4 i to przy obtotach do 2tys powiem ze jeszcze nie wyminialem oleju ani filtrow czy to moze byc tego przyczyna podzielcie sie swoimi doswiadczeniemi pozdrawiam:)
-
Wibrują obroty, przygasają światła, 1.9 tdi 90km
witam dzis przy zapalaniu auta i wlaczania swiatel uslyszalem jak chodzi przekaznik cyka i cyka iw tedy obroty faluja czy to moze byc jakis walniety przekaznik pomocy
-
Wibrują obroty, przygasają światła, 1.9 tdi 90km
pali normalnie alternator laduje mierzylem miernikiem nie slychac zeby lozysko siedalo w alternatorze sam jestem zdziwony ta usterka
-
Wibrują obroty, przygasają światła, 1.9 tdi 90km
witam mam taki problem wibruja obroty i przygasaja swiatla jak moze byc tego przyczyna dodam jeszcze ze nie kopci przy do daniu wiekszego gazu obroty i światła wracaja do normy co to takiego prosze o pomoc:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszytskich jestem z gliwic i pozdrawiam wszytkich z gliwic i okolic i ogolnie wszytki z forum audi a4:D
artooro30
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta