Treść opublikowana przez roverck
-
Obroty przy 100km/h
Czyli gdzie jest najepsze 95 bo na shellu jest 95 save fuel nie wiem czy jest dobre. Mam do wyboru orlen,shell,bp, i lukoil
-
Obroty przy 100km/h
Jeszcze jedno pytanie nie chce zakładac nowego tematu, Połamała mi się prowadnica miarki oleju i kupiłem nową, tylko nie wiem jak się zabrać do wymiany, ktoś może już to robił? Czy w serwisie wymienili by mi i ile skasują? Od pewnego czasu tankuję do audi shell v-power 98 czy mogę jezdzic cały czas na tej benzynie czy jest to niewskazane coś może się uszkodzić, ponieważ na klapce piszę żeby lać 95
-
Obroty przy 100km/h
Witam. Ile obrotów mają wasze auta przy 100km/h. Moje audi a4 b5 1.8b 125km apt ma tak 2950obr/min czy tak ma być, czy za dużo?
-
Wasze przebiegi benzynowców
Mój 193tys rok 08.1999 silnik 1.8 apt, bez gazu, nie gazuje jeszcze mnie stać na benzyne.
-
Problem z pierwszym biegiem
Witam. Mam czasem problem z wbiciem jedynki, gdy auto się toczy np przy dojeżdzaniu do świateł itp, oraz ruszaniu. Muszę energicznie popchać drążek żeby wszedł, wchodzi z oporem. Na postoju gdy auto jest wyłączone chodzi jak po maśle. Sytuacja nie powtarza się cały czas ale często. Czy sprzęgło do wymiany? Sprawdzając sprzęgło znanymi mi sposobami tz ruszanie z ręcznego i dwójki itd, wszystko wskazuje na to że jest dobre.
-
Mikrofon??
Witam. Mam pod osłoną słoneczną dziwny mikrofon nie wiem do czego to służy i jak to się włącza, może ktoś lepiej ogarnięty w temacie wytłumaczy co to jest. Zdjęcia
-
Zamek po włamaniu
Witam. Ostatnio ktoś próbował mi się włamac do auta, i śrubokrętem lub czymś innym wyszarpał całą obudowę zamka i porysował klamkę, naszczescie nie dostał się do środka. Kupiłem całą nową klamkę i zamontowałem ją ,tylko problem tkwi w tym że nie mam do niej kluczyka bo jest inny zamek. Auto otwieram z pilota lub gdyby bateria się wyczerpała to zamkiem od bagażnika. Moje pytanie brzmi czy można jakoś dorobić kluczyk do klamki którą kupiłem?
-
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
dzięki
-
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
Witam. Jutro odstawiam auto do mechanika w celu wymiany uszczelki pod pokrywą zaworów, kupiłem orginalną uszczelke i masę uszczelniającą dirko z grupy volkswagen. I mam pytanie czy dać mechanikowi wszystko uszczelke i silikon czy tylko samą uszczelkę bo słyszałem opinie że uszczelka sama wystarczy.
-
Słabo świecący termometr
Na allegro strasznie drogie są używane liczniki z 500zł trzeba zapłacić. Naprawa chyba taniej wyjdzie
-
Słabo świecący termometr
Dzięki Panowie. Mam 1/2 fisa ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- Pod jakim hasłem mam szukac w googlach firmy naprawiające fisa?
-
Słabo świecący termometr
można jakoś te linie naprawić? ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- Jakie amorki polecacie? ---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- Myslałem o tych AMORTYZATORY * BILSTEIN * TYŁ * AUDI * A4 * B5 (2800232787) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- AMORTYZATORY SACHS TYŁ AUDI A4 B5 SEDAN AVANT KPL (2779851030) - motoAllegro
-
Słabo świecący termometr
Witam. Mam taki problem z termometrem i ogólnie z całym wyświetlaczem. Gdy auto jest zimnie wszystko ładnie świeci, gdy się rozgrzeje i np jadę w trasie słabo świeci prawie nie widać jaka jest temperatura itd. W czym problem. I druga sprawa mam 40% amortyzatorów z tyłu musze już wymieniać? ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- pomoże ktoś??
-
Przypalone sprzeglo w silniku 1.8t 150km. Prosze o pomoc
Jaki olej do dyfra? Mam 190tys przejechane czy warto wymienić?
-
Przypalone sprzeglo w silniku 1.8t 150km. Prosze o pomoc
Witam. Czy w audi a4 b5 1.8 wymienia się olej w tylnim moście(Dyferencjale)?
-
Szum opon po wymianie na zimowe
Jeszcze jedno pytanko, czy wszystkie a4 po lifcie miały komputer pokładowy? Ja mam a4 z 1999r produkcji 1 rej 2000 i mam tylko temperaturę czy gdzieś się włacza opcję. Przy rączce do włączania wycieraczek nie mam zadnych przełączników.
-
Szum opon po wymianie na zimowe
Nie zaczynam nowego tematu gdzie mogę kupić rurkę w którą wkłada się bagnet do sprawdzania oleju bo mam połamaną. I jak to sie nazywa profesjonalnie
-
Szum opon po wymianie na zimowe
opony matador 195/65 wszystkie 4 z 2009r kupilem na allegro.OPONA OPONY MATADOR NORDICCA 195/65 R15 2009r 4SZT (2771846150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Szum opon po wymianie na zimowe
Ale to jest taki szum jakby się coś toczyło tzn jakby do koła się coś przykleiło
-
Szum opon po wymianie na zimowe
Witam. Wymieniłem nie dawno opony na zimowe i pojawił się dziwny szum, przy letnich oponach nie było tego zupełna cisza. Co może być przyczyną kupiłem używane opony zimowe. Mogą to być łożyska?
-
wkładka, zamek bagażnika
Witam. Nie chce zakładać nowego tematu, ktoś mi się próbował włamać do mojej a4 i uszkodził zamek, próbował jakimś śrubokrętem na szczęscie mu się nie udało. Skąd mogę wziąść nowy zamek od strony kierowcy, czy musze zmieniać kluczyki itd. Proszę o pomoc. Audi a4 1.8 20v 1999r