Treść opublikowana przez mrozqaz
-
[B5 ANA] Wymiana przegubu
ok dzięki. pozdrawiam
-
[B5 ANA] Wymiana przegubu
Witam, czy po zmianie przegubu trzeba ponownie ustawiąć geometrię lub zbieżność?pozdrawiam * nie przegłubu, ale przegubu
-
[B5 ANA] wlącznik światła wewnętrznego w drzwiach
Dzięki bardzo za pomoc oraz za foty- napewno pomogą. Światełko zaczęło się świecić, bo chyba lekko mróz odpuscił z - 17 na -12 ale to zawsze coś. Widzę, że można liczyć na kolegów z forum, pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!
-
[B5 ANA] wlącznik światła wewnętrznego w drzwiach
Witam. Panowie- gdzie się znajduje wyłącznik/włącznik wewnętrznego światła w aucie (przednie drzwi kierowcy), bo mi się zaciął i przy otwarciu drzwi nie włącza światła, ani nie pokazuje otwartych drzwi. Audi A4 sedan rok 2000. Dzięki za pomoc. pozdrawiam
-
[B5 ANA] ile zaworów?
Dzięki bardzo za odpowiedź i również pozdrawiam
-
[B5 ANA] ile zaworów?
Witam wszystkich, ile zaworów ma silnik 1,6 benzyna (74 kw)? audi a4 po II lifcie rok 2000.
-
[B5 AFN] gdzie są kable do zmieniarki
Witam, posiadam a4 rok 2000. jest w nim radio CONCERT na kaseciaki. Wypiąłem radio, no i są tam zapełnione wszystkie wtyczki- czy to oznacza, ze sa wyprowadzone kable do zmieniarki? a jezeli tak, to gdzie je znajde, bo w bagażniku coś cięzko je znaleźc.hej i czołem
-
[B5 ANA] Jaka bateria do pilota-scyoryk???
Witam dokupiłem sobie klucz scyzoryk, ale nie ma w nim baterii. Wiem,że wchodzą tam 2 sztuki,płakie okrągłe, o średnicy około 2cm. Nie chcę otwierać drugiego pilota, bo sie rozkoduje. Chodzi mi o to ile VOLT mają i czy mogą być kupione w normalnym sklepie z bateryjkami:) pozdrawiam
-
[B5 ANA] Podczas ruszania auto gaśnie
Kilka dni temu odpaliłem zimne auto, wskoczył normalnie na obroty, ale jak chcialem jechać to zgasl. Odpaliłem ponownie, również wszedł na obroty, ale jak dawałem gazu, to się dławił i zgasł- i tak jeszcze ze trzy razy. Przyjechał gość z laptopem, wyskoczyły trzy błędy (niestety nie wim jakie) ale było napisane, że sporadyczne, gość je wykasował i było OK- do dziś. Podjechałem do innego gościa z kompem podłączył, no i wyskoczył taki błąd: P0116-czujnik temp.płynu chłodzącego, sygn.niezrozumiały jak myślićie co zrobić? pozdrawiam Temat poprawiony.Nazywaj zgodnie z regulaminem. [cayenne]
-
[B5 AFB] czy można zakodować pilota bez vaga?
Witam ponownie. Nic nie pomoglo:( Gdy próbowałem zakodowac przez zamek- opis z forum (ale w klapie, bo w drzwiach niestety nie mam) faktycznie zamrugał, ale nie zakodował. No to spróbowałem przez kompa- znajomy wskoczył podłączył Wag, no i nie mógł się połączyć z modułem komfortu, a gdy wszedł na centralny zamek to każdy kanał od 01 do 21 itd. był pusty. No i pomyslalem, ze pojade do serwisu Audi i tez tak zrobilem (pomyslalem niech strace), no i nawet tamtejszy "magik" powiedział, że się poddaje, bo nie mam zamka w dzrzwiach, a przez tylna klapę ponoć nie idzie (chociaż steruje wszystkimi drzwiami). Przed otworzeniem pilota wszystko działało a teraz jest lipa. Jak myslicie co teraz zrobić- nowa centralka i podróba klucza z allegro???? Pozdrawiam i czołem
-
[B5 AFB] czy można zakodować pilota bez vaga?
Dzięki wszystkim za podpowiedzi- ide zaraz próbować i mam nadzieję, że wygram:))) bo troche cieżko wchodzić do samochodu otwierając bagażnik. Dam znać czy się udalo. Narrra[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 11:07 _________________________________________________do grzanek85: no tak wyszło, że nie mam zamka ani od kierowcy ani od pasażera, A4 rok 2000 po lifcie, już chyba nie mial zamka od pasażera, a od kierowcy juz go nie bylo jak go kupilem-pewnie jakis niemiec zaszpachlowal:((( ciesze sie tylko ze w klapie zostawil. hej[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 11:11 _________________________________________________witam-ciągle nic, albo ja coś zle robie, albo sztuczki zawodzą.
-
[B5 AFB] czy można zakodować pilota bez vaga?
Witam-dzięki za podpowiedź, próbowałem tak ale niestyty nic:( moze problem jest z tym, że w tej a4 mam jakiś tam modul konfortu- nie za bardzo się na tym znam). Chyba jednak pozostanie jakiś serwis. Dzięki i pozdrawiam[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 12:55 _________________________________________________a no i jeszcze zapomnialem dodac, ze nie mam zamka w drzwiach (byl a moze nie byl-nie wiem) mam tylko w klapie i tylko dzieki temu moge dostac sie do auta. hej i czołem
-
[B5 AKN] Wymiana baterii w pilocie
Witam ja też mam jeden klucz, wczoraj miałem wyjętą baterę no i od wczoraj pilot nie działa, próbowałem sztuczek z forum ale nic nie dalo. Pozdrawiam
-
[B5 AFB] czy można zakodować pilota bez vaga?
Witam, po rozłączeniu pilota od baterii nie działa pilot.Czy istnieje możliwość zakodowania go bez vaga? A4 rok 2000
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem prawie szcześliwym posiadaczem a4 prawie, bo jedyny pilot nie działa:)