Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Excallibur

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Excallibur

  1. Audi 1.8T 2002 Sedan Sprawdzałem w etka po Vin i wyszło - 06C 906 265 (sprawdzając w sieci jest to sonda od 3.0 bądź 2.0) Jest to dość droga cześć Dlatego wolałbym upewnić się przed zakupem.
  2. Zapomniałem dopisać który będzie lepszy? (sprzedawcy zachwalają produkt) ale mało który ma jakaś wiedzę praktyczna. Widze ze polecają 0w40
  3. Sorry,Panowie. Ale sesja nie poszła, (człowiek w nerwach nie myśli) LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W-40 5L 3701 ORYGINAŁ Motul 8100 X-clean C3 5W40 5l VALVOLINE MAXLIFE SYNTHETIC 5W40 4L OLEJ (z tej serii mam zalany w innym aucie) co do płukanki: LIQUI MOLY do płukania silnika - płukanka 300ml
  4. dziekuje za wyczerpująca odpowiedź, oby w przyszłości ktoś ktoś wam nie odpowiedział w podobny sposób. Znajdę informacje w innym miejscu
  5. Audi 1.8 T + LPG 180K przebiegu. Nie wiem czym jest zalane teraz. Czytając ten topic nic konkretnego jaki olej zalać nie pisze. Takze moje pytanie jaki i ile go zalać ?? i czy robić tzw płukankę ??
  6. hmm no nie wiem nie zaglądałem tam. Bez łapy rozumiem ze nie uda sie tego zamontować ??
  7. Dzięki za szybką odpowiedz. Ta łapa mocująca (tak to sie chyba nazywa) jest tam pod tunelem ?? czy musi byc w zestawie??
  8. Witam, Czy podłokietnik z innego modelu audi będzie pasował ?? np a6 c5 itp jak auto nie posiada podłokietnika to montaż wo gole będzie możliwy
  9. Jak coś bedzie sie działo to postaram sie pojawic
  10. Address 01 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean Address 03 18265 - Load Signal: Error Message from ECU Co jest przyczyną generowania błedów, Swieci sie Check i kontrola trakcji cały czas (Brak kontroli trakcj nie da sie właczyc) Audi 1.8 T + LPG (jazda na LPG PB tylko do rozgrzania) Z informacji z googla, ze przepływomierz umarł i katalizator, (wyciecie katalizatora usunie ten bład czy lambda dalej bedzie wywalala błąd) Moze jednak cos z filtrem powietrza ?? ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 21:07 ---------- Pomoże ktoś ?? Grupy: 115,118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,020,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  11. Podłączyłem, tak jak trzeba zmieniłem to kodowanie i dalej nie działa, Moze zmieniarka trup Czy istnieje możliwość podłączyć jakos ta zmieniarkę pod +12 aby sprawdzić Vag daje taki odczyt 00857 - CD Changer Unit (R41) 49-00 - brak komunikacji
  12. Witam. Posiadam Radio chorus 2 i zmieniarkę od VM podłączyłem zmieniarkę do radia masę do karoserii a zmieniarka nie działa Audi nie było seryjnie wyposażone w zmieniarkę, Z informacji znalezionych w sieci trzeba aktywować. Może ktoś tak krok po kroku wyjaśnić o co chodzi. To moje początki a nie chce nic zepsuć
  13. Siema, Mam na imię Czarek jestem ze Świdnika okolica Lublina, Trafiłem tutaj bo mam zamiar stać się posiadaczem B6. Myślę ze uzyskam pomoc w kupnie dobrego auta, wtedy będę częstym bywalcem na forum. Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.