Treść opublikowana przez Excallibur
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzieje sie coś??
-
Sonda Lambda nr. Katalogowy
Audi 1.8T 2002 Sedan Sprawdzałem w etka po Vin i wyszło - 06C 906 265 (sprawdzając w sieci jest to sonda od 3.0 bądź 2.0) Jest to dość droga cześć Dlatego wolałbym upewnić się przed zakupem.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zapomniałem dopisać który będzie lepszy? (sprzedawcy zachwalają produkt) ale mało który ma jakaś wiedzę praktyczna. Widze ze polecają 0w40
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Sorry,Panowie. Ale sesja nie poszła, (człowiek w nerwach nie myśli) LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W-40 5L 3701 ORYGINAŁ Motul 8100 X-clean C3 5W40 5l VALVOLINE MAXLIFE SYNTHETIC 5W40 4L OLEJ (z tej serii mam zalany w innym aucie) co do płukanki: LIQUI MOLY do płukania silnika - płukanka 300ml
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dziekuje za wyczerpująca odpowiedź, oby w przyszłości ktoś ktoś wam nie odpowiedział w podobny sposób. Znajdę informacje w innym miejscu
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Audi 1.8 T + LPG 180K przebiegu. Nie wiem czym jest zalane teraz. Czytając ten topic nic konkretnego jaki olej zalać nie pisze. Takze moje pytanie jaki i ile go zalać ?? i czy robić tzw płukankę ??
-
Podłokietnik
hmm no nie wiem nie zaglądałem tam. Bez łapy rozumiem ze nie uda sie tego zamontować ??
-
Podłokietnik
Dzięki za szybką odpowiedz. Ta łapa mocująca (tak to sie chyba nazywa) jest tam pod tunelem ?? czy musi byc w zestawie??
-
Podłokietnik
Witam, Czy podłokietnik z innego modelu audi będzie pasował ?? np a6 c5 itp jak auto nie posiada podłokietnika to montaż wo gole będzie możliwy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak coś bedzie sie działo to postaram sie pojawic
-
Analiza Błedów
Logi w 1wszym poscie
-
Analiza Błedów
Address 01 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean Address 03 18265 - Load Signal: Error Message from ECU Co jest przyczyną generowania błedów, Swieci sie Check i kontrola trakcji cały czas (Brak kontroli trakcj nie da sie właczyc) Audi 1.8 T + LPG (jazda na LPG PB tylko do rozgrzania) Z informacji z googla, ze przepływomierz umarł i katalizator, (wyciecie katalizatora usunie ten bład czy lambda dalej bedzie wywalala błąd) Moze jednak cos z filtrem powietrza ?? ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 21:07 ---------- Pomoże ktoś ?? Grupy: 115,118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,020,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Podłączenie Zmieniarki
Podłączyłem, tak jak trzeba zmieniłem to kodowanie i dalej nie działa, Moze zmieniarka trup Czy istnieje możliwość podłączyć jakos ta zmieniarkę pod +12 aby sprawdzić Vag daje taki odczyt 00857 - CD Changer Unit (R41) 49-00 - brak komunikacji
-
Podłączenie Zmieniarki
Witam. Posiadam Radio chorus 2 i zmieniarkę od VM podłączyłem zmieniarkę do radia masę do karoserii a zmieniarka nie działa Audi nie było seryjnie wyposażone w zmieniarkę, Z informacji znalezionych w sieci trzeba aktywować. Może ktoś tak krok po kroku wyjaśnić o co chodzi. To moje początki a nie chce nic zepsuć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, Mam na imię Czarek jestem ze Świdnika okolica Lublina, Trafiłem tutaj bo mam zamiar stać się posiadaczem B6. Myślę ze uzyskam pomoc w kupnie dobrego auta, wtedy będę częstym bywalcem na forum. Pozdrawiam wszystkich