-
pawel9349 obserwuje zawartość Syrena alarmu b6
-
Syrena alarmu b6
Witam, wylaly się baterie w syrenie alarmu w b6 sedan, kupilem druga używana, ale dalej nie ma dźwięku . Po włączeniu alarmu mogą ją tylko kierunki. W kostce do syreny jest na dwóch pinach 12v I na3 masa. Mam nową uniwwsalna syrenę która ma 3 kable, zasilanie I sygnał który ją zalancza. Uda mi się ją podłączyć zamiast oryginalnej?
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Już jest zamówiony nowy z ASO
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Filtr paliwa założony bosch a dzisiaj juz zaczyna cos w nim chuczec
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Tak, zawsze kasuje bledy przed pomiarami, podmieniony byl dzisiaj przeplywomierz i teraz podmienilem sade lambda ale jeszcze nie mam logów
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Logi na benzynie: http://vaglogi.pl/log-002_033_Dqt3C.html http://vaglogi.pl/log-115_118_aZEHxKO.html http://vaglogi.pl/log-003_020_yQfy8.html
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Pomiar zostal zrobiony dopiero dzisiaj i wykazało 4,2 na wolnych obrotach i w calym zakresue obrotów. W między czasie na weekendzie zostal zmieniony filtr paliwa bo z odpowietrzenia ukladu paliwa w okolicy filtra paliwa zaczęła saczyc sie benzyna. Zaraz dolacze swiezo wykonane logi na benzynie do oceny czy zmienilo sie cos na lepiej.
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Manometr bede miał dopiero w piatek niestety
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Czujnik cieczy w grupie zegarow i grupie silnika pokazuje te same temperatury, wiec jest ok. Filtr paliwa byl zmieniany niecale 10 tys temu i ro w nim jest bodajze regulator cisnienia, a ta sade jak moge sprawdzic, trzeba druga na podmiane?
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Ok, postaram sie sprawdzić w najblizszych dniach te rzeczy, a uszkodzony zawór dv moze miec cos z tym wspolnego?? Dodatkowo zapala sie check i wywala blad p1128.
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Dzieki za wskazówkę, a czym moze byc spowodowane ubogie dawki na pb??
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Dzieki za wskazówkę, a czym moze byc spowodowane ubogie dawki na pb??
-
Falujace obroty biegu jałowego na lpg, na benzynie wszystko w pożądku.
Witam, jest problem ze stabilnością obrotów na biegu jalowym na lpg, lecz gdy włączy sie klimatyzacje, bądź ogrzewanie tylnej szyby obroty sie stabilizuja i silnik pracuje równo. Instalacja gazowa zalozona kilka dni temu, gazownik twierdzi, ze to nie wina instalacji lpg tylko samochodu. Co o tym myślicie? Gdzie szukac przyczyny? Zalanczam logi zrobione na benzynie i na lpg: Benzyna: http://vaglogi.pl/log-003_020_qdN6g5.html http://vaglogi.pl/log-115_118_5Hr90B1.html http://vaglogi.pl/log-033_002_cn2D50.html I na lpg: http://vaglogi.pl/log-003_020_Oo1nuF4.html http://vaglogi.pl/log-002_033_6WEZMH.html http://vaglogi.pl/log-115_118_59XKc.html Audi a4b6 1.8t 163km
-
Brak napięcia na bezpieczniku f28, nie słychać pracy pompki.
Dzięki przemmusz za sugestie. Przed całą ta sytuacja benzyna wypłynęła mi z baku po przez odme paliwowa, ktora jest w okolicy filtra paliwa, wtedy zaczęły się problemy z zasilaniem na tym bezpieczniku, brak zasilania po zapłonie jak i przy kręcenia rozrusznika. Po wymianie filtra paliwa i kręceniem rozruznikiem zasilanie powróciło i jak narazie wszystko jest ok. A tak na przyszłość w razie problemów z zasilaniem pompki paliwowej który to dokładnie Przekaźnik?
-
Brak napięcia na bezpieczniku f28, nie słychać pracy pompki.
Witam, problem dotyczy audi a4 b6 1.8t 163km 2003 rok. Jadąc na lpg nagle silnik zaczął przerywać, jak się okazało w okolicach filtra paliwa zaczęła wyciekac benzyna z przewodu bez zakończenia ( podobno to jest awaryjne odpowietrzanie ukladu paliwowego ). Na forum znalazłem informacje ze może być to wina filtra paliwa, lecz teraz powstał kolejny problem jakim jest brak napięcia na bezpieczniku nr.28 od pompy paliwa. Gdzie szukać przyczyny braku napięcia??? Jeśli temat w nieodpowiednim dziale proszę o przeniesienie do właściwego
pawel9349
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta