Treść opublikowana przez Świderbragga
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Siemka , Mam audi 2,0 TDI 170 km BRD. I mam pytanie ma ktoś przelot w takim silniku ? Bo jestem ciekaw czy warto robić ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Siemka, Mam pytanie posiadam bi-xenon skrętny. Co trzeba zrobić żeby skręcał na postoju? Czekam na informacje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Gdzie zrobić wydech przelotowy Warszawa.
Jak w temacie. Chciałbym zrobić przelot w swoim audi tylko nie wiem gdzie w WWA. Może jakieś propozycje? I może ktoś z forum gdzieś robił. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
A JAKA BRAŁEŚ ŚREDNICE MONTZOWA?
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Siemka, Autko bradzo ładne gratki za mody. I mam pytanko gdzie kupowałeś końcówki wydechów?
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
niestety nie.
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Siemanko, Wymieniłem Rns-e zwykła na ledowa i chciałem zakodować nawigacje i nie moge sie z na połączyć przez vcdsa co mam zorobic ??
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Tak wszytsko podłączone tylko co i jak to ci nie powiem bo to robił mi mój kolega Audi A4 B7 Nowe zdjęcie
-
Siemianowy Golfik Gti
Gratki za***isty ten Golfik
-
Trzeszczące plastyki w bagażniku.
Mieliście racje te Trzeszczące plastiki to wszystko przez roetę dzięki za podpowiedź Pozdrowki Audi A4 B7
-
Trzeszczące plastyki w bagażniku.
Siemanko mam taki problem ze jak jeżdzę samochodzie to strasznie trzeszczą mi plastiki w bagażniku. Moze ktoś z was z czymś takimi sie juz spotkał i ma jakaś radę na ten problem. Czekam na info. Audi A4 B7
-
dokładka co sądzicie ?
Na Allegro jest nowa Ory. Zaraz najde link to podeśle Audi A4 B7 ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- http://m.allegro.pl/nowa-dokladka-zderzaka-seat-leon-cupra-r-1ml805903-i4382803315.html tu masz link. Audi A4 B7
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Zamiana z kolega z forum o chciał od s-line a ja od rsa i doszło do wymiany Audi A4 B7
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Nie no spoko mogłem odrazu napisać Audi A4 B7
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Nie no nowy Grill od RSa Audi A4 B7
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Coś nowego Audi A4 B7
-
Problem z klimatyzacja.
Właśnie żadnych błędów nie ma. Gaz jest bo był napełniany. A u nas w samochodach wentylator jest dwu biegowy?? Audi A4 B7
-
Problem z klimatyzacja.
Siemanko, Może mi pomożecie, mam taki problem z klimatyzacja ze jak stoję samochodem w miejscu to nie działa mi klima a gdy jadę samochodem to sie załącza. Czekam może ktoś już z czymś takim sie spotkał. Audi A4 B7
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Dzięki za info kolego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Siemanko mam takie pytanie Czy zawieszenie 1BE rożnie sie od 1BV tym ze 1BV jest dedykowane to quattro ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
A lotke zakladasz ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Tą zabudowę można w ASO dorwać?
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Dzikie za miłe słowa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Tak mi się zdawało ze tez widziałem cię pod tym sklepem to chyba było jakieś 3tyg temu
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Dzięki za miłe słowa Nie długo będę zakłada zawieszenie wiec tez wrzuce nawa sesje przed i po ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- Siemanko, Dzisiaj z nudów założyłem sobie wejście AUXa w samochodzie, taki mały gadżet. Poniżej zdjęcia: