Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instalator_24

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez instalator_24

  1. To co w takim razie powinno się dziać w aucie w przypadku jego braku?
  2. Witam serdecznie, Podczas przeglądu auta mechanik stwierdził brak czujnika temperatury 2 stykowego (niebieski).Za co ten czujnik jest odpowiedzialny, bo szczerze mówiąc nie odczułem do tej pory żadnych niedogodności związanych z jego brakiem. Pozdrawiam
  3. Wczoraj znowu stukało więc się zatrzymałem podniosłem auto na lewarku i zacząłem obracać kołem na luzie. I rzeczywiście znalazłem chyba przyczynę. Od wewnętrznej strony klocek uderza o tarczę. Przeguby też sprawdzałem przy skręcaniu nic nie było słychać. Dzięki za odpowiedzi.Pozdrawiam
  4. Zakładając ten wątek miałem problem do jakiego działu go zakwalifikować Kupiłem niedawno audi A4 1,8 rocznik 1995. Pojechałem do warsztatu żeby troszkę rzeczy powymieniać. Wymieniłem m.in. klocki i tarcze. Niestety po wyjeździe z warsztatu pojawił się stukot dochodzący z okolic kół (raz stukało raz nie, brak reguły). Wróciłem do warsztatu, mechanicy jeszcze raz zajrzeli i stwierdzili że to jarzmo...?? Naprawili, stukot ustał. W ubiegłym tygodniu zmieniłem opony i historia rozpoczęła się od nowa. Po wymianie opon stukot pojawił sie ponownie, ale z większym natężeniem, ale nadal pojawia się i znika nieregularnie. Jedyną prawidłowością jest to, że podczas jazdy (gdy słychać stukanie) w momencie wciśnięcia pedału hamulca stukot ustaje. Zwalniam hamulec, stukot się pojawia. I tak dookoła. Podjechałem dziś do warsztatu i po wstępnej jeździe mechanicy stwierdzili, że to może być przegub (więc trochę nie ten dział. Ale ja mam wrażenie, że przyczyna tkwi w tych wymienionych tarczach i klockach. Pomóżcie proszę Pozdrawiam
  5. Cześć mam na imię Paweł. Od 2 miesięcy jestem posiadaczem A4 z silnikiem 1,8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.