Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. panowie mam pytanko kupiłem za grosze radio takie jak w tym samochodzie czego mogę się po nim spodziewać ? AUDI A4 B7 1.9 TDI Navi - od lekarza (2933624907) - motoAllegro
  2. ja będę ale tylko w sobotę nie dam rady przyjechać na 3 dni
  3. jak coś to mogę się przejechać ale na jeden przejazd ---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- ale z rezerwacją dzisiaj może być kiepsko wczoraj była masa ludzi
  4. byłem wczoraj nie wsiadaj do 5 strasznie się ślizga ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- a o której się wybierasz?
  5. masz racje ale ta łajza przyjechała tylko na 5 min i wyprowadziła mnie z równowagi ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- kto dzisiaj jechał b7 o 6:30 na rondzie grzegórzeckim ?
  6. panowie miłego spota mnie nie będzie bo mnie teściowa wk.... i musiałem sobie wasze zdrowie
  7. 6:30 rondo grzegórzeckie czarne b7 kr..... ramki klubowe
  8. Gokarty POWER-MAX Kraków - Najdłuższy halowy tor kartingow w Krakowie i małopolsce! - O Nas witam panowie polecam nowy tor gokardowy krk byłem dzisiaj niezła jazda
  9. nie ma żadnych kabli łączących, kabelki wpinasz w moduł kierownicy high , jak zakupisz częsci pomoge w montażu bo juz dwa razy to modziłem u siebie. dzięki boseron będę pamiętał
  10. No to juz sam nie ogarniam, gdzie w tym kraju mozna samochod trzymac.... Dzieki Pablo za info, na pewno bede dzwonil do goscia i do niego podjade. to jeszcze nic potem kupił sobie bmw 5 i oblali ją całą kwasem
  11. panowie mam pytanko chce kupić kierownice multifun. i ori radio. wiecie czy orginalnie są już przeciągnięte kable z kiery do radia czy trzeba się z tym bawić ?
  12. ruks zamień się dam ci jvc on cicho się wł.
  13. Ktoś w Krk zabezpiecza bardzo dobrze auta, ykk zabezpieczał swoją B6 u niego, również Cuber i inne osoby. ​501729336 Łukasz, gość jest na Płaszowskiej Mój kumpel też trzymał swoją a6 na strzeżonym i zaje.....
  14. Z forum A6 :hi: miałem jechać do Dani po b7 z tym silnikiem i teraz widzę że dobrze zrobiłem że nie pojechałem. Przy moim farcie napewno by mi się to przytrafiło
  15. a co jest w bonarce ?
  16. czy ktoś na forum jezdzi jeszcze na R 16 bo mam za grosze do sprzedania dwie opony michelin letnie takie do zatyrania 205/55/R16
  17. na pasie nie było nic ciekawego. paru kozaków corsami i psiaki postali 10 min a dziury !!!!!!
  18. to prawda ale w nie ori masz mp3 i usb
  19. ja kupiłem jvc z zestawem głośnomówiącym i jestem zadowolony polecam
  20. twoje zdrowie boseron
  21. ja też już browarka obalam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.