Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. spokojnie na spota nie zaśpimy
  2. ja od dzisiaj mam już weekend więc nie widzę problemu
  3. jutro spocik!!!!! pablo będziesz ?
  4. organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-( Wiecie co jak by mi zginął mój pies to bym poruszył niebo i ziemię aby go odnaleźć.Może najpierw przed szukaniem mu nowego domu należy poszukać właściciela,ma tatuaż? ,hipa? może warto zadzwonić do schroniska i powiedzieć że taka psina czeka na pana Przeważnie właściciele takich piesków mają dzieci a dla nich to koniec świata . a jak się nie znajdzie właściciel to ja przygarnę ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Skradziono samochód Tomasza Kuchara - - Rajdy samochodowe Z tego co wiem to były ogłoszenia że znaleziono psa ale nikt się nie zgłosił, poza tym pies który Ci ucieknie ma obroże z numerem a ten takiego czegoś nie posiadał. Ewidentnie się komuś znudził :-( taka to psina. http://img.tapatalk.com/d/13/01/31/yregy5ag.jpg ale zaje...a psina
  5. ja swoją trzymam w garażu a i tak zjadam zęby jak idę po nią rano czy jeszcze stoi pomimo że mam AC ale i tak bym się gdyby ją zwineli
  6. witaj boseron rozmawiałem właśnie z znajomą która ubez mi auto i mówi żebyś przeczytał polise AC tam powinno wszystko pisać
  7. lennox moje kondolencje z powodu RNS jeb...e sku....y nie chce się frajerom pracować tylko chodzą i szukają chu...a do d*py łapy takim po upier...ć
  8. moze ktorys Kolega podjechac po Ciebie jesli chcesz... ja po nią pojadę
  9. siema siema ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- panowie kto w krk zainstaluję mi FISa
  10. Pablo to za tydzień wezmę od ciebie naklejki
  11. buł gwiazdą wieczoru ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- nie wychamował i zaje... o murek
  12. witam ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- kto w krk podejmie się wymiany manetki, wgranie FIS? daje ładny zestaw 0,7 JACK DANIELS z dwiema szklaneczkami
  13. dzięki panowie za spota. BOSERON zaraziłeś mnie tymi lampami
  14. spoko kerczi żona zrobi kanapki
  15. ok ja parę min po 20
  16. to jak będę jechał na spota to kupie
  17. jasne nie ma sprawy a jest w galerii KFC czy trzeba jechać do huty? ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- nie ma jej w tym tygodniu
  18. jestem na 10000000 % ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- specjalnie wziołem wolne na tą okoliczność
  19. ja zawiozłem swoją gwiazdę do garażu a na drogę powrotną kupilem piwo i szczęśliwie wróciłem do domu bo na trzezwo tojest nie do przyjęcia
  20. PRZEŁĄCZNIK ZESPOLONY 4E0953503C AUDI A4 B7 2007r. (2956780731) - motoAllegro MA KTOŚ TAKĄ MANETKĘ DO AVANT ? KUPIĘ !!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.