Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
dokładka co sądzicie ?
dzięki wielkie teraz już wiem że to bubel
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie dzięki za spota sorki że tak krótko no ale jutro BT więc trzeba w domu trochę posiedzieć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lennox u mnie masz miejscówkę
-
Podłączenie głośników do bns 5,0
mam musiałem zmienić moduł i taśmę do tego jeszcze przeciągałem kable z radia do licznika no i kodowanie vag zabawy co nie miara
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
no no jestem pod wrażeniem czekam na efekt końcowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lato idzie będą dziury na drodze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fantowski ale że sobie dorobił z tym zawieszeniem
-
Myjnie na stacjach benzynowych
przejedź sobie później fibra po swoim lśniącym aucie i zobacz jaka będzie brudna bierzesz: wiadro + szampon + rękawica + woda w baniaczkach i jedziesz na bezdotyk wieczorem, żeby nie przeszkadzać nikomu. tak to na pewno domyje auto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale marudzicie jest pięknie!!!!!!
-
dokładka co sądzicie ?
AUDI A4 B7 2004-2007 DOKŁADKI SPOILER TFB TUNING (3056297392) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. panowie co sądzicie o tych dokładkach ?
-
skrzynia basowa czy glosniki w polke
niech cię ręka B.. broni wkładać to w półkę
-
co sądzicie o takiej zabudowie ?
ja też polecam hertz
-
snieg na aucie
u mnie też w ruch wchodzi zmiotka i plastikowa skrobaczka większy problem mam z piórami wycieraczek lipa jak przymarzają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich
-
Myjnie na stacjach benzynowych
wszystko pięknie ale nie każdy ma warunki na to żeby umyć sobie samemu
-
Przejście z kaseciaka 1din na radio 2din
witam ja kupiłem kosz 2 din za 120zł klitronik przyciolem a popiołka została stara musisz jeszcze przyciąć konsole. jest trochę zabawy ale satysfakcja gwarantowana
-
jakie radio do a4 b6
polecam bns 5,0 naprawdę fajnie gra a można kupić za nie wielkie pieniądze no i masz ori
-
Podłączenie głośników do bns 5,0
ZŁACZE ISO QUADLOCK ADAPTER Plug Play AUDI RNS-E (2970859844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś takiego kupiłem wcześniej miałem JVC
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo a ty o której będziesz jechał w piątek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jadę w piątek więc w czwartek jak zwykle melduje sie na spocie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
mój zjada litr na 2500km i powiem szczerze że nie chce mi sie z tym barwic
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
miro_x dzieki za wstawienie wątku daje rade
-
Lpg w 2,0 130km
to tak można jeździć 10L lpg za 2,50 a nie 10L ben za 6,00.
-
Wiecej info na temat tego audi A4 B7
kozak ale można zęby stracić przy takim zawieszeniu
-
Myjnie na stacjach benzynowych
wszystko ok ale na stacji umyję za 15 zł a na ręcznej muszę dać 40 zł