Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
halo to ktoś będzie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oszołomy w serwisie robią mi z wycieraczkami jak sie nie wyrobią to albo sobie odpuszcze dzisiejszego spota albo będę musiał przyjechać cudownym fiatem doblo
-
wymiana silnika 2,0 na 1,8 T
nie jest żle ale nie zadowala mnie ten silnik a nie chce zmieniać auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
boseron dawaj swoje na wzór i zaczniemy produkcje
-
Jaki wosk ? od A do Z
teraz to już nie wiem co mam robić każdy proponuje cos innego
-
jak rozpoznać czy przednie zawieszenie nadaje się do wymiany?
daj mu odrazu 20 zł do kieszeni dodatkowo i zobaczysz jak ci ładnie wszystko sprawdzi
-
Myjnia parowa
właśnie chodziło mi o mycie nadwozia. wielkie dzięki
-
wymiana silnika 2,0 na 1,8 T
witam panowie czy ktoś już robił przekładkę silnika z 2,0 łykajacy olej na 1,8 T w B7 ? bo zastanawiam się nad tą operacją
-
Myjnia parowa
witam mam pytanie czy ktoś korzystał z myjni parowej? czekam na oceny
-
Myjnie na stacjach benzynowych
jeżeli ktoś nie ma w domu myjki ciśnieniowej to nie ma szans dobrze umyć auta. bo nawet na myjniach ręcznych wala w chu...
-
manetka wycieraczek
a nie ma tam narysowane?
-
Demontaż przycisków kierownicy wielofunkcyjnej
hehe ciekawe stwierdzenie, bo na pewno nie tak samo jak w climatronicu ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Trochę za drogie są te przyciski, żeby testować ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 23:35 ---------- UP:) testuj testuj czekamy na foto końcowe
-
Panowie co to za wtyczka?
a w każdym już to jest?
-
czujnik w zbiorniczku sprykiwaczy b6
u mnie też nie ma i po odblokowaniu fis masowałem przy liczniku
-
Pytanie dotyczące nagłośnienia audio.
ciężko mi w to uwierzyć ale skoro wychodzą ci tylko 4 to widocznie tak masz
-
Jaki wosk ? od A do Z
może warto przetestować w sumie kasa nie wielka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
jakie radio do a4 b6
niestety nie ale wyszło bardzo dobrze nie widać żeby była docinana po troszeczke docinałem i przymiarka aż wkońcy weszło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie porypały mi sie wycieraczki punkt zero wybrały sobie srodek szyby. pracują normalnie ale prace koncza na srodku ktoś w b7 miał juz ten problem ? to co piszą na forum nie do końca jest dla mnie zrozumiałe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanti gratulacje !!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema wszystkim
-
Dziwna akcja z wycieraczkami - co to ?
wczoraj miałem ten sam problem
-
manetka fis
tak ale u nas takie rzeczy mega szybko sie rozchodzą wal odrazu do SIEMIAN on ma takie zabawki
-
Głośniki w B8 Vs coś z wyższej półki
ja gdybym miał zmieniać pojechał bym do serwisu który zajmuje sie car audio oni najlepiej doradzą