Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. halo to ktoś będzie ?
  2. oszołomy w serwisie robią mi z wycieraczkami jak sie nie wyrobią to albo sobie odpuszcze dzisiejszego spota albo będę musiał przyjechać cudownym fiatem doblo
  3. nie jest żle ale nie zadowala mnie ten silnik a nie chce zmieniać auta
  4. boseron dawaj swoje na wzór i zaczniemy produkcje
  5. teraz to już nie wiem co mam robić każdy proponuje cos innego
  6. daj mu odrazu 20 zł do kieszeni dodatkowo i zobaczysz jak ci ładnie wszystko sprawdzi
  7. właśnie chodziło mi o mycie nadwozia. wielkie dzięki
  8. witam panowie czy ktoś już robił przekładkę silnika z 2,0 łykajacy olej na 1,8 T w B7 ? bo zastanawiam się nad tą operacją
  9. witam mam pytanie czy ktoś korzystał z myjni parowej? czekam na oceny
  10. jeżeli ktoś nie ma w domu myjki ciśnieniowej to nie ma szans dobrze umyć auta. bo nawet na myjniach ręcznych wala w chu...
  11. a nie ma tam narysowane?
  12. hehe ciekawe stwierdzenie, bo na pewno nie tak samo jak w climatronicu ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- Trochę za drogie są te przyciski, żeby testować ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 23:35 ---------- UP:) testuj testuj czekamy na foto końcowe
  13. a w każdym już to jest?
  14. u mnie też nie ma i po odblokowaniu fis masowałem przy liczniku
  15. ciężko mi w to uwierzyć ale skoro wychodzą ci tylko 4 to widocznie tak masz
  16. może warto przetestować w sumie kasa nie wielka
  17. niestety nie ale wyszło bardzo dobrze nie widać żeby była docinana po troszeczke docinałem i przymiarka aż wkońcy weszło
  18. panowie porypały mi sie wycieraczki punkt zero wybrały sobie srodek szyby. pracują normalnie ale prace koncza na srodku ktoś w b7 miał juz ten problem ? to co piszą na forum nie do końca jest dla mnie zrozumiałe
  19. fanti gratulacje !!!!!!
  20. wczoraj miałem ten sam problem
  21. tak ale u nas takie rzeczy mega szybko sie rozchodzą wal odrazu do SIEMIAN on ma takie zabawki
  22. ja gdybym miał zmieniać pojechał bym do serwisu który zajmuje sie car audio oni najlepiej doradzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.