Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. boseron dasz mi namiar na tego elektryka???!!!!
  2. siema boseron ty mówiłeś mi kiedyś o jakimś elektryku kto to był?
  3. siema krakusy ma ktoś elektryka który ogarnie moje poduszki w siedzeniach i podłaczy w nich elek regulacje pleców?
  4. UWAGA,KOLEDZY!!! Ktokolwiek pozostawił swoją żonę u mnie w ogrodzie po wczorajszym grilu, jest proszony o jej natychmiastowy odbiór. Nie, żeby przeszkadzała, ale moja wraca dzisiaj z pielgrzymki. Pozdrawiam serdecznie - Rysiek
  5. siema panowie ale zj.... pogoda gdzie to lato ?
  6. dzięki panowie za spota
  7. ja też pomykam zaraz na myjke nie tylko bunia bedzie sie świecić
  8. siema może też się pojawie tylko jeszcze pytanie 19? cz 20? ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- a bedzie ktoś miał vag-a
  9. Co Ty jeszcze kombinujesz? Zmieniłeś coś? Podjedź do mnie to zvagujemy a jesteś juz w domu? bo domin dał mi jeszcze jedną opcje ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- ja pitole jak przyjdzie sobota to nawet nie ma z kim pogadać na tym forum wszyscy ????
  10. a jakie masz radio?
  11. W nagrodę znalazłem Ci ciekawą B7 za grosze Audi 100 przebudowane na B7 z 2007 roku. ZAMIANA Chełmno ? Tablica.pl kozak :polew: ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- panowie szukam kogoś z vagiem na dzisiaj
  12. pablo cała przyjemność po mojej stronie
  13. siema wszystkim wsiadam dzisiaj do mojej landrynki a tu coś pyrka pod maska okazało sie ze szlak trafił napinacz
  14. kto ma u nas vag i jutro wieczorem troche wolnego czasu
  15. panowie szukam elektryka zapodałem siedzenia od b6 sport i świeci mi air bag i nie działa reg. elek. pleców ktoś coś wie w tym temacie przypominam że aku miałem odpięty
  16. dzięki panowie za spota DEXTER za pomoc przy tansporcie foteli i za
  17. otóż to - co oznacza, że parking też Ramzes, afterparty siądzie tak jak tydzień temu? nie dziękuje wczoraj trochę wypiłem a na drógi dzień nie tykam alkoholu
  18. ale kino chyba jest czynne
  19. niestety nie:thumbdown: pw
  20. lennox będziesz dzisiaj?
  21. :polew: :polew: jasne dexter że cię wezmę To o której będziesz jechał? o 8 pm
  22. :polew: :polew: jasne dexter że cię wezmę
  23. siema ja też jutro przyjadę
  24. ostatno bylem to Ciebie nie bylo nie nie ostatnio to ja byłem a ciebie nie było !!!! będziesz w ten czwartek? no zobaczymy czy spot będzie a jak będzie to gdzie mało to parkingów w krk
  25. ostatno bylem to Ciebie nie bylo nie nie ostatnio to ja byłem a ciebie nie było !!!! będziesz w ten czwartek?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.