Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. -RamzeS- odpowiedział(a) na 19radzio86 temat w Audi A4 B7
    mój brat kupił brembo do hondy i teraz pluje sobie w brode
  2. boseron po twojej imprezie coś elita ucichła
  3. -RamzeS- odpowiedział(a) na efendi44 temat w Nadwozie i Wnętrze
    przenieś temat do Auto Detailing tam ci prędzej ktoś pomoże
  4. napewno coś takiego jest wystukaj google
  5. ja jak kupiłem swój to odrazu jak zaparkowałem w garażu musiałem wszystko wypróbować
  6. wyciąg go jeżeli radio bylo kupione dodatkowo to może na nim pisać kod do radia ja tak miałem
  7. ważne żeby głowa nie bolała podczas długiej jazdy zapach może zmulić kierowce
  8. kostki są p&p ale może dostaniesz już z radiem ja kupiłem na allegro za 50 zł a co do navi to nie wiem bo nie mam wiem tylko że mapy musisz mieć ogi na cd a podobno nie jest tania ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- no proszę lukaszooo jadnie ci to opisał
  9. to masz do kontroli koleną
  10. chciał mieć TT w salonie
  11. a skoro już zmieniasz taki silnik nie lepiej żeby go rozebrać sprawdzić co czeba wymienić i wtedy będziesz miał pewność ja bym tak zrobił
  12. boseron jak chcecie kierowce to wiesz
  13. to jeszcze niech wnuka wozi w każda sobote na wycieczke napewno wnuczek bedzie zadowolony
  14. jest czarna więc ma błyszczeć i mogę na wosk wydac ok 150 zł
  15. jak tylko ogarne swoją to też wstawie fotki ale czekam aż zrobi sie troche cieplej
  16. daj znać to pojedziemy razem
  17. jak sie jeździ tyle km dziennie czy nie lepiej zmienić na rower ? weź o taty raz na tydzień i daj mu popalić
  18. dzięki ale i tak chłopaki nie doszli do porozumienia musze podjechać do mechanika i z nim gadać jakie to moga być koszty
  19. a ile zrobił km od ostatniej wymiany oleju?
  20. w takich autach to juz powinna być seria tak jak denerwuje mnie to że kupuje w miare młode auto i mam z tyłu korbki do szyb
  21. muszę kiedyś sie przejechać i przetestować
  22. no slicznie dlatego ja osobiście lubie te preparaty. dzisiaj zaczołem sprzątać auto firmowe każdy wie jak takie auto zazwyczaj wygląda w srodku wziołem zwykły płyn do wnętrza sonax i bardzo ładnie doczyszcił mi plastki
  23. jeżeli będe zmieniał to tak i problem mam tylko z olejem łyka 1 litr oleju na 2.500 km czekam tylko na opis kogoś kto juz to robił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.