Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. to może wkońcu sie pojawisz na spocie jak na klubowicza przystało
  2. eee nie podobają mi się.. mi też nie, w dodatku optycznie jak mniejsze co wy gadacie są kozackie !!!! chyba sobie jaja robisz:decayed: fanta nie pitol bo prawie takie jak twoje toś doyebal teraz chyba bedziesz musial ukleknać przed moją felgą aby dobrze ją zobaczyc.. no widziałem je jak jeszcze byly w worku na tylnim siedzeniu
  3. z tego co wiem to raczej tak tylko nie wiadomo czy parking będzię otwarty
  4. eee nie podobają mi się.. mi też nie, w dodatku optycznie jak mniejsze co wy gadacie są kozackie !!!! chyba sobie jaja robisz:decayed: fanta nie pitol bo prawie takie jak twoje
  5. eee nie podobają mi się.. mi też nie, w dodatku optycznie jak mniejsze co wy gadacie są kozackie !!!!
  6. siema mi też pasuję w niedziele
  7. siema wszystkim boseron no własnie nie mam daj na pw fanta ja juz zapomniałem jak ty wyglądasz
  8. Dexter nie chciałem ci przeszkadzać
  9. BOSERON dzięki za spota
  10. dobra to będę 21
  11. ja też. to pablo napisz do boserona bo ja nie mam do niego nr
  12. to kto sie pisze robimy spota ?
  13. wbijemy sie na parking biedronki
  14. dokładnie Gość zachował sie bardzo negatywnie mówiąc bardzo delikatnie i takich niestety jest tu coraz więcej ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ---------- ma ktos dzis jakies plany na wieczór ? moze spontan ? ja jestem za
  15. siema wszystkim boseron ja bym twoją koze wzioł od ręki nawet bym do serwisu nie jechał
  16. dzieki za spota Dexter musimy częściej robić taki the end
  17. siema panowie pozdro z warszawy
  18. siema panowie pozdro z Chełma
  19. siema wszystkim ja sie dzisiaj pojawie
  20. siema faktycznie Pablo ma racje straszna tu cisza ostatnio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.