Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam sonax


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś konkretne produkty? Może argumenty dla czego dla ciebie są "bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem co polecam i dlaczego:wink:

Sonax Extreme Brilliant Shine Detailer jako quick detailer do uzupełniania woskowej ochrony lakieru (i nie tylko) miedzy myciami.

Dlaczego? Bo jest wydajny, tani, trzyma się na lakierze jak zły i pięknie kropelkuje. Zresztą głośno już o nim w niektórych kręgach, ale może ktoś nie słyszał:wink:

20130225_145943.jpg

20130225_151030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowałem kiedyś na myjni samochodowej i stosowałem te preparaty są idealne do wnętrza jak i do karoserii zwłaszcza politura :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak mam być szczery to po za QD które poleca Michał i chyba dwóch innych produktów polecanych na KA ta firma nie ma dobrych kosmetyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowy płyn do spryskiwaczy :)

oooo właśnie, zapomniałbym o nim:wink:

też jest ok i nawet znośnie pachnie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie używałem tylko QD no i oczywiście produkt bardzo fajny :wink: Mam w planach jeszcze net shielda, zobaczymy co czas pokaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupiłem płyn do szyb sonax i zero smug polecam a teraz muszę kupić w/w politure bo musi się błyszczeć w Bukowinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie używałem tylko QD no i oczywiście produkt bardzo fajny :wink: Mam w planach jeszcze net shielda, zobaczymy co czas pokaże :wink:

U mnie też jest w koszyku:decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

ja ostatnio kupiłem płyn do szyb sonax i zero smug polecam a teraz muszę kupić w/w politure bo musi się błyszczeć w Bukowinie :wink:

Za nim dowiedziałem się o detailingu korzystałem z takich produktów ale zadowolony nie byłem więc z mojej strony nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten QD ale jeszcze nie próbowałem ale moge polecić gąbke sonaxa z tymi dredami:wink: KOSMETYKI SONAX GĄBKA Z MIKROFIBRY 2W1 WROCŁA (3028678137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ..polecił mi ją tez kolega z forum i jestem zadowolony z uzytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z twardego wosku sonaxa, pasty do amelinium i czernidla do zderzaków. Wszystko do bani... no moze czernidlo bylo naprawde dobre, ale jak poleżało w aucie w niskich temp przez tydzień to nawet rąk nie potrafiło pobrudzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty po QD wyglądają ciekawie i wszyscy co używali chwalą, więc pewnie coś w tym jest. ja kiedyś używałem jakichś tam wosków sonaxa ale rewelacji nie było raczej. ciężko się docierały, efekt nie był szczególny i beznadziejnie pachniały. jedyne co mogę polecić z czystym sumieniem, to czerwona szczotka do sierści i włosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego twardeg wosku uzywales?

na +

nakladanie i polerowanie

wydajnosc

trwalosc tez niczego sobie

na -

cena...

ogolnie bylem z niego zadowolony

3075708241_zpsf2ce2011.jpg

co do nastepnego produktu..... to moze poprostu zle go uzywalem, na ale na opakowaniu nie znalazlem zadnej innej instrukcji :/ praktycznie zero efektu na moich fotelach...

3030514095_zps7d553dba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nie mialem wosku z carnubą. Pamietam tylko tyle ze mial czerwone opakowanie, ok 300ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego twardeg wosku uzywales?

na +

nakladanie i polerowanie

wydajnosc

trwalosc tez niczego sobie

na -

cena...

ogolnie bylem z niego zadowolony

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/3075708241_zpsf2ce2011.jpg

co do nastepnego produktu..... to moze poprostu zle go uzywalem, na ale na opakowaniu nie znalazlem zadnej innej instrukcji :/ praktycznie zero efektu na moich fotelach...

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/3030514095_zps7d553dba.jpg

Szmacianej tapicerce to tylko odkurzacz piorący może pomóc:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego twardeg wosku uzywales?

na +

nakladanie i polerowanie

wydajnosc

trwalosc tez niczego sobie

na -

cena...

ogolnie bylem z niego zadowolony

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/3075708241_zpsf2ce2011.jpg

co do nastepnego produktu..... to moze poprostu zle go uzywalem, na ale na opakowaniu nie znalazlem zadnej innej instrukcji :/ praktycznie zero efektu na moich fotelach...

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/3030514095_zps7d553dba.jpg

Szmacianej tapicerce to tylko odkurzacz piorący może pomóc:kwasny:

ta panka + odkurzacz = d*pa, heave duty carpet + odkurzacz = :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe produkty sonaxa d*py nie urywają ale seria Xtreme jest niczego sobie. Z wartych polecenia jest na pewno środek do czyszczenia felg, zaznaczam tylko że Xtreme bo opakowanie podobne do zwykłej serii a zawartość całkowicie inna. Jest to chyba najlepsza chemia do kół kosztująca poniżej 25zł. Nie rozwali brudu leżącego latami na kołach, ale co dwa trzy mycia na usunięcie pyłu z klocków bez szorowania jest bardzo OK.

Z serii Xtreme byłem jeszcze zadowolony z środka do pielęgnacji plastików zewnętrznych, mleczka do kokpitu i czernidła do opon. Odradzić za to mogę preparat do skóry (ten w czarnym opakowaniu) wg mnie totalna porażka, skóra się świeci i jest śliska:thumbdown:

Ta seria xtreme to taki prawdziwy Poorboy's - not much money, but what a shine :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...