Treść opublikowana przez msck
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
bo to myślenie ludu. 90% myśli że jak hurtownia to już musi być taniocha, a prawda jest taka, że jak idzie normalny człowiek z ulicy do hurtowni to ceny dostaje kosmiczne. co prawda zdarzają się hurtownie które sprzedają hurtowym odbiorcom i w detalu po takich samych cenach, ale to jest bez sensu. varta, bosch to najlepsze wybory, na centre jest ostatnio bardzo dużo reklamacji, ale ja mam ponad 3 lata i jestem zadowolony
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
to bierz ta s5, bo cena dobra. obczaj tylko czy z tego roku jest, a nie jakiś pułkownik:)
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dev, do 1.8t spokojnie mniejszy możesz wziąć. pracuje w hurtowni motoryzacyjnej i powiem szczerze, ze boscha idzie bardzo mało na gwarancje, a s5 chyba nie wysyłałem ani jednej. centre mase ludzi zwraca, ale ja mam juz 3 rok i sobie chwale:)
-
Wakacje w Chorwacji
w basce płaciłem 2 lata temu 20 kun 2 lata temu... teraz na plazy w strone breli sa nawet po 35/40kun. chorwacja 2/3 lata temu byla duzo tansza niz teraz
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
podgrzewac spaliny? o czym ty mowisz ?
-
Zestaw dla świeżaka.
mikrofibr nigdy za wiele:) ja bym zmienil tylko szampon na big apple
-
Czym przykleić plastiki na progach?
klej do szyb, albo silikon. jak silikon to musi byc bez octowy, bo bedzie wyłazić rdza. klej do szyb to taki na który wkleja się szyby w samochodzie
-
Stuki w zawieszeniu - rozwiązanie
warto wiedziec:wink:
-
Oznaczenie przepływomierza A3 AUM
jak bede w pracy i nie zapomne to ci sprawdze:)
-
Czym to pomalować?
czarny mat chyba by lepiej podszedl
-
Jak rozpoznać czy fotel jest grzany?
jak masz wtyczki pod fotelem od grzania, to jest grzany:)
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
konsole zostaw w spokoju, bo przesadzisz. teraz efekt jest bardzo pozytywny:)
-
Dobór Zawieszenia Gwintowanego FK ??
ja na takim smigam i jest calkiem przyzwoity, z pewnoscia lepiej sie na nim smiga niz na kolegi TA
-
Jakie świece do silnika 2.4 V6 ARJ
a co zamiast ngk? zostaje bosch i denso. moim zdaniem najlepiej ladowac ngk:)
-
Konserwacja opon
u mnie sa ciezkie warunki, bo dojazd do domu mam po nieciekawej drodze;/ wiosna/jesien jest bloto, a latem piasek. koledze zrobilem kiedys oponki, to efekt rzeczywiscie byl kolo miesiaca;)
-
Czym to pomalować?
ja tez bym na czarno dal:) ale mozna to tez pomalowac chromem w sprayu
-
Co myślicie o tych felgach ?
wszystko zalezy od opon i stylu jazdy. jak ktos za***prza jak glupi po naszych polskich dziurach to nie ma sie co dziwic ze sie pokrzywia
-
A4 b5 alu 17 opony 215/55 r17 odstep ...
215/55 to przeciez balon straszny, za duze sa. 215/45 jak ulal peda pasowac
-
Konserwacja opon
od poczatku sezonu robie megsem oponki raz w tygodniu na dwoch autach i mam jeszcze ponad polowe. jak dla mnie najlepszy pod kazdym wzgledem
-
Wywalenie katalizatora za turbiną w A4 B6 2.5TDI V6
w dieslach sie w ogole nie czepieja, wiec raczej bez lipy by sie obylo
-
A4 B5 1.8T jaki motor jest najlepszy na mody AEB z elektroniką APU???
tuner mowil ze niby te z elektroniczna przepustnica sa lepsze pod mody, ale jakos roznicy nie widze. w nowszych masz ten plus ze latwiej z diagnoza przez vaga
-
Wakacje w Chorwacji
w basce lezaki sa rozstawiane prawie na calej plazy, dlatego warto przyjsc wczesniej i zaszachowac miejsce. placenie 30kun od lezaka dla 4 osobowej rodziny sie srednio kalkuluje.
-
likwidacja znaczkow na tylnej klapie
najlepsza jest karta kredytowa i srodek do zmywania asfaltu. rozpuszczalnikiem mozna albo zetrzec, albo zmatowic lakier
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
nie zastanawiaj sie tylko bierz. stan dobry i cena dobra:) plany fajne, przemawiaja do mnie obrysy us, czarny grill i zolte halogeny
-
Wywalenie katalizatora za turbiną w A4 B6 2.5TDI V6
trzeba bylo cala puszke wywalic, raz ze wiecej bys za nia dostal, a dwa ze mniej roboty bys mial:P