Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
Nowe światla,opinie
ja cię kręce ale krytyka jak się gościowi podoba to niech zakłada
-
Jaki wosk ? od A do Z
Panowie i panie idzie wiosna każdy napewno będzię chciał odnowić swój lakier więc jaki wosk polecacie ?
-
Jaki preparat do mycia silnika?
na allegro jest tego od groma
-
Zestaw dla świeżaka.
Tak ręczniczek za***isty, ładnie zbiera wodę, nie zostawia smug Polecam w 100% te reczniki, koszt okolo 30zl ale zdecydowanie ułatwia wycieranie reszty wody po myciu z lakieru szczególnie jak ktos ma czarny lakier a gdzie go można dostać super sprawa
-
Kolory dywaników
zadzwoń sobie do audi tam oczymasz pełne info
-
Dywaniki welurowe
kupuj ori i nie bedziesz miał problemów z dopasowaniem i nie beda sie zaginały jak zaczniesz kombinować to finał będzie taki że wyjdzie cie więcej niz w aso
-
włączenie sygnalizacji pasów bezpieczeństwa
sprawdz najpierw czy masz czujnik przy zbiorniczku do spryskiwaczy
-
B6/B7 - Alternatywne rozwiązania - zamiast ori navi RNS
masakra kolego nie kupuj tego jak się zrypie to będziesz siez tym gibał pieron wie ile
-
[ALL B6] Concert II
szukaj w dziale sprzedam tam koleś robi emulatory aux którą możesz podłączyć do mp3
-
jakie radio do a4 b6
no niestety musisz zmienić kosz z 1 din na 2 din dociąć panel klimatronica lub kupić na dwa din trochę zabawy jest ale warto
-
dokładka co sądzicie ?
ale efekt fajny
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
boserona lampy robią robote efekt kozak
-
Szybka opinia forumowiczów
ja polecam continental fanie mi się na nich jeździ
-
snieg na aucie
za takie lenistwo powinno być 500zł dostał by raz i by sie nauczył tak jak mówi arre jemu nie przeszkadza ale ten co jedzie za nim musi napi.... wycieraczkami i sie wk....
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
tak jak mówi kuna klej do szyb, po co rozbierać potem 2 razy
-
Czym wyczyścic chromy???
no to mamy nowego chemika gratulacje za pomysł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja przyjmuje wyzwanie pare razy już tam jeździłem Chyba bede musial was pogodzic leszcze już zacieram ręce
-
Czyszczenie
na takie mycie to tylko myjnia samochodowa
-
pytanie o tubę
ja się chyba w to pobawie widzę że aukcja zakończona i nie był ofert chyba jutro do gościa zadzwonie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja przyjmuje wyzwanie pare razy już tam jeździłem
-
Szybka opinia forumowiczów
moje zdanie jest takie że nie powinno się oszczędzać na oponach.
-
Tornador
czekam na opinie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miłego dnia wszystkim
-
Nanotechnologia w środkach do lakieru
ja bym nie ryzykował .pablo. ma rację poczekaj na opinie innych
-
Czym doczyścić listwy chrom?
u mnie też pomogła pasta polerska a dokładnie G3