Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szybka opinia forumowiczów


hopek03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje opinii na temat opon z poniższego linku , w internecie są same pozytywne wypowiedzi na ich temat , morze któryś z forumowiczów miał z nimi do czynienia ?

4X NOWE LETNIE 225/40R18 92W VIKING gr CONTINENTAL (3094746617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na oznaczenia producenta żadna rewelacja ....Duże opory toczenia , droga hamowania taka sobie i do cichych nie należą ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za te pieniądze to chyba nic lepszego nie dostane ? i w końcu to nie chińskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za te pieniądze to chyba nic lepszego nie dostane ? i w końcu to nie chińskie

Kolego dostanie.. tylko trzeba poszukać.. ja też zastanawiałem się nad tymi oponami dokładnie u tego sprzedawcy ale po opiniach z forum zrezygnowałem.. Kupiłem Goodyear eagle f1 asymmetric 2 Dot 4811 za 1700zł.. :wink: Myślę że lepiej dołożyć np 200zł na coś takiego.. Fulda SportControl 225/40 R18 dużo lepsza firma i parametry też..:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał nieco dołożyć i kupić coś pewniejszego z wyższej półki np.

OPONY LETNIE 225/40R18 4SZT DUNLOP SPORT MAXX GT

Bridgestone Potenza 225/40R18 92Y 4szt 7mm 2011r

To są używane opony a kolega pyta o nowe.. myślę że powinieneś się zastanowić nad tymi Fuldami.. Fulda SportControl 225/40 R18 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam Quattro i słyszałem że opony muszą być tej samej średnicy a używki to mogą być różne

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

te będą lepsze od tych co ja podałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam Quattro i słyszałem że opony muszą być tej samej średnicy a używki to mogą być różne

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

te będą lepsze od tych co ja podałem ?

z tymi vikingami nie miałem do czynienia ale z opinii o nexenach, i z własnego doświadczenia polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić takie, co podałem używki, ale jak widać prawie nowe niż te nowe Viking, czy nawet Fulda.

Kolego weź pod uwagę to że coś musi być nie tak z tymi oponami bo ktoś z jakiegoś powodu je zmienił chociaż są jak to nazwałeś 'prawie nowe'.. ja bym sie nie pchał w używki.. i jakieś firmy 'no name' lepiej trochę dołożyć i wiedzieć na czym się jeździ bo wkońcu opony są jedynym punktem w samochodzie dzięki któremu mamy przyczepność do asfaltu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio sam miałem dylemat jakie opony kupić, szukałem coś z tańszych bo nie miałem zbyt dużo kasy i kupiłem właśnie te matadory. Nawet gdzieś tutaj na forum znalazłem opinię, że są polecane przez oponiarskich speców z forum, no i nie tylko tutaj, bo na zagranicznych portalach też widziałem bardzo dobre oceny od użytkowników :wink: Jeszcze nie są założone, także od siebie nic powiedzieć nie mogę, ale po tych wszystkich ocenach jestem jakoś pozytywnie nastawiony, zobaczymy jak wyjdzie w praniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie że nie powinno się oszczędzać na oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokój z Fuldami - - miałem wprawdzie inny model ,ale jak dla mnie firma przereklamowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...