Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. Witam czy ktoś już ma lpg w 2,0 130KM zastanawiam się nad założenie i chciałbym poznać opinie na ten temat.
  2. UWAGA ŚLEDZIE RAMZES DO BT NA ZLOT JEDZIE :banan:
  3. witam panowie dzięki za spota ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- LENNOX właśnie złożyłem rezerwacje u jarko czekam co mi odp jak coś moja propozycja jest cały czas aktualna
  4. Tam mieszkam
  5. siema siema wieczorową porą
  6. dzisiaj CUBER o 14 na turowicza jechał na obiad
  7. Grzesiek ile Daniel Cię policzył? Pany nie ma ktoś jakiś znajomości w hurtowni alkoholu w Krk? Albo znacie jakąś tanią i dobrą? Wóde na wesele muszę kupić szukaj w marketach ja jak kupowalem w lipcu to okazało sie że taniej było w markecie niż w hurtowni
  8. Witam panowie mam mały problem bo zmieniłem ostatnio radio na bns i problem jest taki że jakoś dzwięku nie jest zadowalająca. Zobaczyłem też że instalacja w samochodzie jest na 4 głośniki a z radia tylko na 2. Pytanko moje co zrobić z tym fantem czy np zwrotnice coś mi pomogą ?
  9. godne uwagi mogę się zamienić no i nex ma racje troche mało sobie liczy
  10. dawaj z tym w czwartek na spota wszyscy ci pomogą
  11. boseron ten gril lepiej by wyglądał u mnie
  12. siema może ja się wybiorę
  13. panowie dzięki za spota. GABRIEL jesteś moim guru dzięki wielkie oraz dla kolegi z a3 no i lennox jeszcze raz wielkie dzięki aż się nie chciało z auta wychodzić
  14. nie dramatyzuj tylko wpadaj
  15. witam panowie ja też sie dzisiaj pojawie też był bym chętny na vag świeci mi sie cały czas kontrolka esp
  16. witam ponowie jade na Łotwe oczywiscie przez warszawe jak ktoś mam coś do wysłania to moge zabrać jestem jeszcze 2 godz. 516.62.65.62
  17. witam jakieś sku..y orypali mi w nocy piwnice poszedł się rypać rower, wiertarka, opony i bagażnik na narty co za pier...y kraj !!!!
  18. przeprowadziłem kable z licznika do radia
  19. witam panowie muszę się po chwalić w końcu działa mi kiera mf ale kontrolka od esp dalej nie chce zgasnąć i fis-a szlak trafił
  20. Łukasz dawaj foty !!!!!
  21. witam panowie ma ktoś vag żeby zakodować kiere mf w mojej b7?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.