Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. Mialo byc slizganko !!!! A tu pusto
  2. bajera tylko kto zapłacił za parking ?
  3. Trzeba było przyjechać ,rozjechaliśmy się około 23-ciej gdybym wiedział ze siedzicie do tej godziny to na pewno bym wpadł
  4. Przepraszam panowie że mnie dzisiaj nie było. A taką miałem nadzieje że się poznamy ale dopiero o 22 wróciłem z pracy
  5. Witam jutrzejszy spocik jest normalnie na parkingu w galerii ?
  6. warunki są idealne nawet mój pies nie chciał wrócić ze spaceru też się ślizgał
  7. Przydało by się quattro Ale i tak później pojadę sprawdzić jakie są warunki ja już byłem zawoziłem gwiazdeczke do garażu normalnie aż miło
  8. Panowie widzicie jaka piękna pogoda za oknem ? W końcu ZIMA !!!!!!
  9. W sobote zawsze jest taka cisza na forum
  10. Panowie wspierajmy poczte polską
  11. Ja też nie przyjadę z pustymi rękami
  12. dobre widze ze nie tylko ja tak musze krecic
  13. 1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży Gość przyjechał B7 S4 i kupił Concert 3 Nawet sprawdził mój dowód osobisty ma Bozia lokatorów na tym świecie Mogłem mu zaproponować zamianę samochodów, dorzucił bym nawet RNS-E Musiał byś z nim jechać do notariusza
  14. 1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży Gość przyjechał B7 S4 i kupił Concert 3 Nawet sprawdził mój dowód osobisty ma Bozia lokatorów na tym świecie
  15. to trafiłeś na niezłego gagatka 1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży
  16. Krumak można wiedzieć ile dałeś
  17. ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- film jest całkiem całkiem ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- film jest całkiem całkiem
  18. Na chorobę najlepsze jest okład z młodych i PlayStation

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.