Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. u mnie pomogła pasta polerska
  2. 165 hertz i do tego w zestawie masz wysokie tony i zwrotnice
  3. każdy czeka na pogodę moje fotele też czekają na wypranie
  4. nawet fajny bajer ale do wnętrza samochodu bym tym nie wjechał
  5. ja mam podobny problem ale mi cieknie na podsufitkę teraz czekam na cieplejsze dni żeby się za to zabrać
  6. wydaje mi się że kolor ma duże znaczenie ja szukałem tylko czarnej jest trudny w utrzymaniu ale jest piękny
  7. sam sobie odp na pytanie na warunki pogodowe nie ma rady mega nawiew na szybę i modlić się żeby pomogło
  8. a zastanawiałeś sie nad oklejeniem auta jest to nawet fajne rozwiązanie
  9. mi się jeszcze nie trafiło żeby coś chińskiego było dobre zaraz to szlak trafiał. Też mam zamiar zakładać czyjniki cofania może ktoś zaproponuję coś ciekawego? Jakaś sprawdzona firma?
  10. ja mam b7 i koło 100km/h też już nie jest fajnie
  11. też mam magnetyczne i jest git ale zapodziałem kluczyki
  12. panowie NIE POLECAM płynu z biedronki wole już myć szyby śniegiem smród jak cholera !!!!
  13. pre_pl dzięki za wrzucenie tematu bardzo mi pomogło
  14. magic87 dobrze gada fajne głośniki w drzwi polecam hertz i będziesz zadowolony
  15. w starym aucie miałem hertz i byłem zaj.... zadowolony polecam napewno sie nie zawiedziesz
  16. siema koledzy z pokoju jak wracałem z BT to już było ok samo się naprawiło musiała sobie postać z innymi pozdrawiam
  17. Panowie życzę wszystkim bezpiecznego powrotu do domu
  18. ja proponuję paste polerską G3
  19. spokojnie popiołka pasuję a z docieńciem nie ma dużo zabawy więc rezaj
  20. ja już dojechałem dzięki wszystkim za zlot było zaj...
  21. oczywiście po tym że wszystkie drogi dzisiaj prowadzą na zlot ---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- idę pościerać kurze w mojej perełce
  22. siema ale bedą korki na zakopiance

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.