Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
Czym wyczyścic chromy???
u mnie pomogła pasta polerska
-
Klapa bagażnika AVANT z pilota . Powinna isc sama do góry ?
mi nawet nie odskakuje
-
Głośniki na tył czy w półke??
165 hertz i do tego w zestawie masz wysokie tony i zwrotnice
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema wszystkim
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
każdy czeka na pogodę moje fotele też czekają na wypranie
-
Tornador
nawet fajny bajer ale do wnętrza samochodu bym tym nie wjechał
-
Cieknący spryskiwacz w tylnej klapie A4 B6 Avant
ja mam podobny problem ale mi cieknie na podsufitkę teraz czekam na cieplejsze dni żeby się za to zabrać
-
Kolor Waszej OOOO
wydaje mi się że kolor ma duże znaczenie ja szukałem tylko czarnej jest trudny w utrzymaniu ale jest piękny
-
Zamarzające wycieraczki.
sam sobie odp na pytanie na warunki pogodowe nie ma rady mega nawiew na szybę i modlić się żeby pomogło
-
Malowanie całego samochodu
a zastanawiałeś sie nad oklejeniem auta jest to nawet fajne rozwiązanie
-
montował ktoś nie ori czujnik cofania?
mi się jeszcze nie trafiło żeby coś chińskiego było dobre zaraz to szlak trafiał. Też mam zamiar zakładać czyjniki cofania może ktoś zaproponuję coś ciekawego? Jakaś sprawdzona firma?
-
szum w kabinie
ja mam b7 i koło 100km/h też już nie jest fajnie
-
[TEST] Uchwyty do przewozu nart
też mam magnetyczne i jest git ale zapodziałem kluczyki
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
panowie NIE POLECAM płynu z biedronki wole już myć szyby śniegiem smród jak cholera !!!!
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
pre_pl dzięki za wrzucenie tematu bardzo mi pomogło
-
Głośniki na tył czy w półke??
magic87 dobrze gada fajne głośniki w drzwi polecam hertz i będziesz zadowolony
-
Pomoc w wyborze głośników
w starym aucie miałem hertz i byłem zaj.... zadowolony polecam napewno sie nie zawiedziesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema koledzy z pokoju jak wracałem z BT to już było ok samo się naprawiło musiała sobie postać z innymi pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Panowie życzę wszystkim bezpiecznego powrotu do domu
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
ja proponuję paste polerską G3
-
Przejście z kaseciaka 1din na radio 2din
spokojnie popiołka pasuję a z docieńciem nie ma dużo zabawy więc rezaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja już dojechałem dzięki wszystkim za zlot było zaj...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oczywiście po tym że wszystkie drogi dzisiaj prowadzą na zlot ---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- idę pościerać kurze w mojej perełce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema ale bedą korki na zakopiance