Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolor Waszej OOOO


black.devil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Temat może banalny,ale jakże myślę ważny dla użytkowników tejże prestiżowej marki samochodów. A więc konkretne pytanie.

Czy przy zakupie samochodu najpierw kierujecie się kolorem, a potem cena,wyposażenie itd czy w allegro ustawiacie zupełnie inne kategorie?? A może to jest tak,że nie macie wymarzonego koloru i wychodzicie z założenie,że "do każdego się idzie przyzwyczaić" ?? Jak to z Wami jest, czy tylko moja pozycja jest taka wybredna bo jestem kobietą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupowałem moja to na allegro były kategorie - skóra - xenon - navi - podgrzewane fotele - jak czegos brakowało to auto było skreślone, a kolor jakoś specjalnie mnie nie interesował. Oczywiście mojim marzeniem był niebieski z palety audi indywidual no ale takie mozna policzyc na palcach jednej reki:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kolor przede wszystkim musi być do zaakceptowania, gdyby była b6 w ful wypasie różowa parę tys taniej to bym raczej nie kupił:) wiec musi mieć ten standardowy dla b6 kolor, czyli czarny, srebrny, grafit, niebieski itp. nawet jeśli ktoś nie przywiązuje do koloru dużej wagi jak ja to zapewne musi on być w granicach rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to autko w dobrym wypasie i cenie zawsze można przemalować - jak już by było różowe. Ja jednak nie potrafię zrozumięc jak ten sam samochód w różnych kolorach może się podobać lub nie i tu kolor bierze górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam kolor. Zawsze sobie można okleić albo dipem strzelić. Teraz są różne możliwości . Hatek o jakim niebieskim mówisz ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolejność generalnie jest następująca

1. Stan techniczny i pochodzenie+historia

2. wyposażenie

3. kolor

Chociaż po ponad pół roku rozglądania się pozostało tylko pierwsze kryterium. Kolor się jednak ostatecznie udał, LY3C czyli czerwony amuletowy (ten podpadający w bordo) bardzo się prezentuje. Szczególnie na tle opatrzonej klasyki....

Zanim mnie rzuciło do krainy makaronu i pizzy strasznie mi się podobała jedna A4 Avant kręcąca się po moim miasteczku ( Żory) - kolor wściekle pomarańczowy. Ech gdybym wtedy myślał o zmianie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zakupie brałem kolor pod uwagę, choć nie był to najważniejszy czynnik. Nastawiłem się na czarny, ewentualnie jakiś dobrze wyposażony szary (dolphin), no i mam czarny:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając A4 nie miałem określonego koloru, ale fakt że nie oglądałem na przykład czerwonych i żółtych :naughty:

Na zachód pojechałem po zieloną a przyjechałem srebrną :decayed:

Kupując używane auto kolor to w dużej mierze przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam kolor. Zawsze sobie można okleić albo dipem strzelić. Teraz są różne możliwości . Hatek o jakim niebieskim mówisz ? :naughty:

http://www.tapeta-b7-audi-niebieski-a4.na-pulpit.com/zdjecia/b7-audi-niebieski-a4.jpeg

dokładnie o ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku kierowałem się doświadczeniem z kupna poprzedniego samochodu i stawiałem w pierwszym rzędzie na wyposażenie. Kolor był na drugim miejscu. Wiedziałem że nie znajdę wymarzonej blue ocean, ale jednak się udało. Fakt jest jednak taki ze gdyby nie kolega i jego Parterowa rozmowa :shock3:nie kupił bym mej blue ocean a4 :banan:. Uparłem się na Skodę ale mam Audi i to jest najważniejsze.

Wyposażenie daje nam komfort ,kolor podnosi snobizm, ale czy na pewno?

Mnie trochę deprymuje że jak umyje autko to ludzie się gapią. No jest ładna, zastanawiam się nad czerwoną wstążką :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henry Ford twierdził ,że do jego aut pasuje każdy kolor byleby był czarny.Wiem ,że panie przykładają większą uwagę do kolorów i łatwiej wybierają kolory czerwone a nawet różowe. Ja nie przykładam do tego większej uwagi ale kolory pomarańczowe do ceglasto czerwonych w zasadzie omijam wielkim kołem.Aktualnie zielona butelka :banan: ale wolałbym odcienie srebrne i ewentualnie jasne błękity z czystego wygodnictwa.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kolor

2.Stan techniczny

Polowałem szary (mysi) metalik i trafiłem.

Przez 6 lat użytkowania ciemnego granatu miałem dosyć.

Ręce mi odpadały od mycia i wycierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chcialem miec czarny,no ale gdy trafil sie dobry audik w kolorze dolphyn gray z dobrym silnikiem i wyposarzeniem nawet sie nie zastanawialem,teraz nie zaluje:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważny był stan auta, silnik i rodzaj napędu :decayed: nie szukałem uparcie samochodu który będzie miał wypas, skóry nie lubię a navi mnie nie interesuje, kolor był drugim elementem :decayed: później było sumowanie i podjęcie decyzji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejszy jest stan mechaniczny, przebieg, wyposażenie i CENA :D:D a dopiero kolor. Przynajmniej tak było w moim wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie priorytetem był:

1. Silnik musiał być 1.8 T 163km

2. Skrzynia automat

3. W miarę realny przebieg, stan techniczny + historia

3. Możliwe jak najwyższe wyposażenie tj. skóra, navi, 4 el. szyby itp.

4. Kolor czarny ew. srebrny

5. Cena

Powyższe kryteria sprawiły że szukałem auta z pół roku, w między czasie zmieniały się już plany na signum i lagune (ale to dlatego że nie było w a4 w czym wybierać). W efekcie znalazłem srebrnego avanta z silnikiem i skrzynią jaki chciałem, niestety wyposażenie mocno odbiega od moich oczekiwać ale stan techniczny, cena i już moja niechęć do dalszych poszukiwań sprawiły że ją wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Przebieg (wiarygodność faktury ,ksiażka, baza danych)

2 Bezwypadkowy (malowane elementy czy nie )

3 Stan ogólny

4 Sedan vs Avant

5 Kolor

6 Wyposażenie ( zawsze co sie dołoży )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...