-
problem z wentylatorem chodzi cały czas
A jaki przekaźnik podmieniłeś? sterownik wentylatorów czarny na 2 wtyczki czy co?
-
AFN Uszkodzony czujnik poziomu oleju?
ok , spoko , ale zawsze człowiek dowie się czegoś ciekawego...No to wymiana czujnika w poniedziałek i zobaczymy. Pozdro Właśnie jestem po wymianie oleju i samego czujnika, licznik już nie wariuje i alladym odszedł w niepamięć. Jutro sprawdzę jeszcze błędy i zobaczymy co i jak się zmieniło Temat zamknięty.
-
Wymiana rozrządu
530 0090 30 numer zestawu INA sprawdź na stronie INA masz tam wszystko napisane http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-audi-a4-b5-b6-a6-c5-a3-1-9-t-i5988378889.html
-
Wymiana rozrządu
kolego sprawdziłem numery na ETCE a potem szukałem rozrządu, dla mojego silnika wszystko pasowało wg Etki tak kolego przywiózł ci pompę ale nie był to zestaw KIT tylko kupiona do całego zestawu osobno, dlatego była SKF, w ori zestawie INA nie znajdziesz nic innego jak Ruwille lub DOLZ, mam kolegę w ASO i wiem co mówię, po drugie w ASO masz ten sam zestaw 3 razy droższy tylko ze względu na dystyngowanie znaczkiem AUDI
-
Wymiana rozrządu
kolego właśnie wczoraj wymieniałem w A6 C5 AWX (AVF) kupiłem oryginał INA w zestawie BOX KIT za 570 zł z Krakowa. Potwierdzam, że to oryginał nie zgadzam się z tym, bo w wersji KIT BOX INA jest wszystko łącznie z pompą wody oraz napinaczem hydraulicznym (pompy wody nie produkuje INA, tylko fabrycznie zastępują pompą Ruville lub DOLZ, oczywiście oznakowanym firmą Schaeffler inaczej min. INA) nie da się wymienić rozrządu nie wymieniając napinacza hydraulicznego, gdyż fabrycznie jest on przytrzymywany tzw. widelcem, po skręceniu jest on ściągany napinacz się rozwija i da się go juz ponownie użyć przy wymianie rozrządu Myślę, że pomogłem. to kupiłem http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-audi-a4-b5-b6-a6-c5-a3-1-9-t-i5988378889.html
-
[B5 AFN] Po wymianie uszczelki pod nastawnikiem nie odpala na zimno
jak on ci zmieniał kąt? po pierwsze z tego co czytam pan nie miał zielonego pojęcia co robi....przechodziłem ten zabieg w moim AFN-ie, ale autko dałem do pompiarza i jest lepiej niż dobrze....po pierwsze jak zdjął nastawnik i wymienił uszczelkę, to aby nastawnik ustawić idealnie wraz z kątem to powinien w AFN-ie zrobić to zegarem, który wkręca do pompy, pomiędzy przewody wtryskowe, jest na środku pompy śruba ..a potem kompem pod korygować...idealnie ustawia się wtedy zapłon, bez żadnych wahań i kąt wtrysku...kompem można pozmieniać dawki startowe lub na wtrysk....
-
problem z poduszkami
o właśnie kolega ci wkleił....
-
problem z poduszkami
masz kolego bo sprawdzałem na ETCE, z tego co widać to mają wszystkie niestety nie mogę wkleić printa.....
-
problem z poduszkami
każda ma 2 poduszki gumowo-olejowe oraz poduszkę przednią tzw. odbijak i jest ona tylko gumowa 8D0 199 339 (P,M)
-
Mało oleju
czy jak się zaświeci kontrolka to po czasie sama gaśnie? dolewasz wtedy olej, czy nie ma potrzeby?
-
kontrolka ładowania..PROBLEM
najlepiej podpiąć się vagiem i zrobić test licznika, wtedy dowiesz się czy potencjometr jest dobry, a przy okazji jak kolega wyżej napisał będziesz wiedział czy VDO cz JAEGER
-
brak oświetlenia w radiu Audi Navigation plus RNS-E
a może przyczyna siedzi po stronie kabli-kostek, może za duże napięcie wali na elektronikę i ona pali podświetlenie?
-
pomocy z centralką
pewnie problem w zasilaniu tej pompki, jeżeli jesteś pewien na 100%, że u kolegi chodzi i ją słychać...
-
Brak mocy migająca sprężynka
Tak wygląda to turbo? to trzeba tą puchę sciągnąć i zobaczyć co się pod tym dzieje, to jest twoja sztanga
-
1.9 AFN ciężko pali, kopci po zapaleniu i przez chwile trzęsie.
brzydko-czyli jak, na zimnym czy ciepłym...tylko z rana czy bez różnicy...może wtrysk jeden leje...może nie grzeje komory do odpalenia....może pompa nie tłoczy ciśnienia odpowiedniego na wtryski...powodów może być sporo