Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mialo byc slizganko !!!! A tu pusto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bajera tylko kto zapłacił za parking ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba było przyjechać ,rozjechaliśmy się około 23-ciej gdybym wiedział ze siedzicie do tej godziny to na pewno bym wpadł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przepraszam panowie że mnie dzisiaj nie było. A taką miałem nadzieje że się poznamy ale dopiero o 22 wróciłem z pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam jutrzejszy spocik jest normalnie na parkingu w galerii ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam klubowiczów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
warunki są idealne nawet mój pies nie chciał wrócić ze spaceru też się ślizgał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przydało by się quattro Ale i tak później pojadę sprawdzić jakie są warunki ja już byłem zawoziłem gwiazdeczke do garażu normalnie aż miło- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie widzicie jaka piękna pogoda za oknem ? W końcu ZIMA !!!!!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sobote zawsze jest taka cisza na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wspierajmy poczte polską- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też nie przyjadę z pustymi rękami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre widze ze nie tylko ja tak musze krecic- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży Gość przyjechał B7 S4 i kupił Concert 3 Nawet sprawdził mój dowód osobisty ma Bozia lokatorów na tym świecie Mogłem mu zaproponować zamianę samochodów, dorzucił bym nawet RNS-E Musiał byś z nim jechać do notariusza- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży Gość przyjechał B7 S4 i kupił Concert 3 Nawet sprawdził mój dowód osobisty ma Bozia lokatorów na tym świecie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to trafiłeś na niezłego gagatka 1300 zł z przesyłką za rns-e z polskim menu i nowymi mapami. Navi z 2010 roku. A najlepsze jest to, że dziś sprzedałem swoje Concert 3, kupiec przyjechał odebrać je osobiście i zażądał umowy kupna-sprzedaży- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krumak można wiedzieć ile dałeś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- film jest całkiem całkiem ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- film jest całkiem całkiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na chorobę najlepsze jest okład z młodych i PlayStation- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nawet w tv d..a - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!