Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tyś jest "kardy" ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- A w najbliższej przyszłości możnaby rozważyć jakiegoś klubowego grilla. Wszak długi weekend się zbliża... Możeby tak w sobote?? Ale z tobą nikt nie chce grillować Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka. Ja będę w GK za kardy dziękuję Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
KWI... czarne b6 szpital na kopernika 12:00 czyje to? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- Dostaje szału jak ktoś na mnie trabi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiedzial ze pierdzieli, nie bedzie jezdzic na ramkach dopoki nie zdejmiesz swoich, nie bedzie sobie wstydu robic Pytał cię ktoś o coś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta gdzie ramki klubowe?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Waski przed 9 na 29 listopada Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 04:43 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 15:28 ---------- Boseron jak tam w cyrku? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema. Nie śpimy! ! Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie dobrze ale synek jeszcze w szpitalu bo nie chce mu sie jeść z butelki tylko przez sondę taki leniuszek Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sto lat panowie. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Walić sarne biedne audi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota foczki i za normalną kolacje te domowe teraz jakoś mi nie podchodzą Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ---------- Ja musze kupić nowy polar oddałem swojego do pralni i wyprali go chyba z kurą bo jest cały w pierzu a odbierajac go nie zauważyłem. Za chu... nie idzie tego ściągnąć Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja myślę ze powinien sprzedać wtedy będzie spał spokojnie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To kup sobie rower i trzymaj w mieszkaniu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo kup byle co. Co cztery samochody to nie trzy Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie zdrowych i wesołych świąt Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka