Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. Tyś jest "kardy" ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- A w najbliższej przyszłości możnaby rozważyć jakiegoś klubowego grilla. Wszak długi weekend się zbliża... Możeby tak w sobote?? Ale z tobą nikt nie chce grillować Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  2. Siemka. Ja będę w GK za kardy dziękuję Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. KWI... czarne b6 szpital na kopernika 12:00 czyje to? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- Dostaje szału jak ktoś na mnie trabi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. powiedzial ze pierdzieli, nie bedzie jezdzic na ramkach dopoki nie zdejmiesz swoich, nie bedzie sobie wstydu robic Pytał cię ktoś o coś ?
  5. Fanta gdzie ramki klubowe?
  6. Waski przed 9 na 29 listopada Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 04:43 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 15:28 ---------- Boseron jak tam w cyrku? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. Siema. Nie śpimy! ! Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  8. W sumie dobrze ale synek jeszcze w szpitalu bo nie chce mu sie jeść z butelki tylko przez sondę taki leniuszek Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Sto lat panowie. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  10. Siema Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Walić sarne biedne audi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. Dzieki za spota foczki i za normalną kolacje te domowe teraz jakoś mi nie podchodzą Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. Siema. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ---------- Ja musze kupić nowy polar oddałem swojego do pralni i wyprali go chyba z kurą bo jest cały w pierzu a odbierajac go nie zauważyłem. Za chu... nie idzie tego ściągnąć Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. Ja myślę ze powinien sprzedać wtedy będzie spał spokojnie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. To kup sobie rower i trzymaj w mieszkaniu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. Pablo kup byle co. Co cztery samochody to nie trzy Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  17. Panowie zdrowych i wesołych świąt Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.