Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. Siema. Kto u was jeździ niebieską b8 i zawsze stoi pod salonem subaru oczywiście na ramkach klubowych Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  2. Kolego teraz spot jest przeniesiony na poniedzialek. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Siema Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. Ło la boga... Ło Jezu Jezu... Na śmierć zapomniałem... Już wysyłam Bo myślisz tylko o d*pach Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  5. Radek kolo Pabla byl sklep z dobrymi cenami wal do niego Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. Transit czekam dalej na namiar Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. Siema. Jeszcze jeden montaż i święta a do pracy dopiera 7 stycznia Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  8. No prosze góra nie śpi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Cuber wystarczy że jesteś online i już jest spokój Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  10. Wujek Cuber nie zajmuje się pierdołami Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Boseron jeszcze sie nie nauczyłeś że nie wystawia się aut na forum Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. No to się już wykazałeś Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. qwertykk jest watek odnosnie tego ogłoszenia po cholere tu jeszcze smarujesz Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. Kerczi dalej chcesz za swoja 48k Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. No prosze patrzyc jak boseron bedzie jeździł karola autem Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. Dzieki dupeczki za spota Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  17. Panowie jsk ms ktoś miernik to poproszę na spota potrzebuje sprawdzić ładowanie akumulatora Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  18. Ja z moja jade do lekarza jak sie w miare wyrobie to wpadne Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  19. Radek będziesz w ten wtorek? bo twojej jeszcze nie widziałem
  20. Pablo dobrze gada z tym spotem robimy ankietę
  21. Pablo zejdź na ziemie może się wstydzi że tak wtopił
  22. Miał dzwonić do prawnika i do handlarzy się dogadywać ale widziałem że się pakował i pojechał w góry tym autem to myślę że sobie ją zostawi.. Jeśli tak będzie to musi jechać do Marcina i ogarniać wszystkie błędy w aucie, zmienić klimatronic na normalny i pozostałe rzeczy. czyli gość od samego początku zapłacił za auto a tobie nawciskał kitu..... ogólnie gratuluje zakupu koledze s(z)ytego auta też mi sie tak wydaje że kasa poszła na dzień dobry a powiedział że tylko zaliczka. No ale życzymy wszystkiego naj i witamy w gronie szczęśliwych posiadaczy audi
  23. Radek widzę humor ci dopisuję dawaj w sygnaturze foty nowej bryki:wink:
  24. Pablo co zrobił twój sąsiad z tą b8?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.