Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron na ciebie zawsze można liczyć Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol nic. dodalem bns i kiere MF Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- A alternator mam po kompletnej regeneracji Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pierwsze co to pojadę do elektryka niech sprawdzi napiecie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz aku są tak słabej jakości robione, że padają jak muchy. Jakiej firmy wsadziłeś? ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- a co się stało ??????? bo nie jestem w temacie W BT Ci opowiemy na spokojnie bo to dopiero początek przygód Bosch a auto stoi w garażu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co się stało ??????? bo nie jestem w temacie Jak zwykle Pablo dopierd.... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja znowu po tygodniu nie moglem auta odpalic albo cos rozladowuje aku albo sam aku jest do d*py a kupilem go rok temu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja pier... i tylko tyle mam do powiedzenia na ten temat Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I teraz wszyscy zbiórka i na 8 rano do autospeciala taki mini spot Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mówicie ze za 4k gość i powinien sie cieszyc gorzej jak twoj sasiad zaczbie cos kombinować przyjada panowie z zakopca upierd.... mu łeb zabiora auto i 4k sa do przodu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Doklej jeszcze cekiny Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr juz nic nie mów bo sie fanta rozmysli a ja od niego biore te felgi które teraz ma Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema dupeczki. Gruszka sto lat. Jak ktos cos to do piatku jestem w warszawie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka ja jade jutro do warszawy i wracam w piatek Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema. Cholera auto stało 2 tyg w garażu i co rozladowalo mi aku a kupilem go rok temu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema dupeczki Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to sory ale teraz sie rypło że zamiast wykresów bawisz sie na forum Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez ci gruszka każe sprzedać Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka