Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siema. Kto u was jeździ niebieską b8 i zawsze stoi pod salonem subaru oczywiście na ramkach klubowych Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolego teraz spot jest przeniesiony na poniedzialek. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ło la boga... Ło Jezu Jezu... Na śmierć zapomniałem... Już wysyłam Bo myślisz tylko o d*pach Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek kolo Pabla byl sklep z dobrymi cenami wal do niego Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Transit czekam dalej na namiar Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema. Jeszcze jeden montaż i święta a do pracy dopiera 7 stycznia Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No prosze góra nie śpi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber wystarczy że jesteś online i już jest spokój Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wujek Cuber nie zajmuje się pierdołami Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron jeszcze sie nie nauczyłeś że nie wystawia się aut na forum Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to się już wykazałeś Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
qwertykk jest watek odnosnie tego ogłoszenia po cholere tu jeszcze smarujesz Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi dalej chcesz za swoja 48k Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No prosze patrzyc jak boseron bedzie jeździł karola autem Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki dupeczki za spota Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jsk ms ktoś miernik to poproszę na spota potrzebuje sprawdzić ładowanie akumulatora Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja z moja jade do lekarza jak sie w miare wyrobie to wpadne Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek będziesz w ten wtorek? bo twojej jeszcze nie widziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo dobrze gada z tym spotem robimy ankietę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo zejdź na ziemie może się wstydzi że tak wtopił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo takie czasy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miał dzwonić do prawnika i do handlarzy się dogadywać ale widziałem że się pakował i pojechał w góry tym autem to myślę że sobie ją zostawi.. Jeśli tak będzie to musi jechać do Marcina i ogarniać wszystkie błędy w aucie, zmienić klimatronic na normalny i pozostałe rzeczy. czyli gość od samego początku zapłacił za auto a tobie nawciskał kitu..... ogólnie gratuluje zakupu koledze s(z)ytego auta też mi sie tak wydaje że kasa poszła na dzień dobry a powiedział że tylko zaliczka. No ale życzymy wszystkiego naj i witamy w gronie szczęśliwych posiadaczy audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek widzę humor ci dopisuję dawaj w sygnaturze foty nowej bryki:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo co zrobił twój sąsiad z tą b8?