Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buchal

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buchal

  1. Witam A może by tak na czwartek się jakoś ugadać ?
  2. Siemka Ktoś się wybiera na spota ? Później o 20.00 szłoby jechać na Mr.Hamburger
  3. dawidg2 W aucie przez prawie 2 lata klimy nie było bo pewnego dnia się ZATARŁA sprężarka,a teraz kiedy jest w moim posiadaniu auto Zrobiłem klimę
  4. A więc auto wczoraj odebrałem z sprawną klimą, a co nowego -Regenerowana sprężarka -zawór rozprężny -osuszacz -napełniona i wyczyszczona Na to wszystko pół roku gwarancji i to za 800 zł Teraz muszę naprawić panel bo nie świeci i mruga lecz wszystkie dmuchawy są sprawne dół góra i środek wszystko śmiga Z nowości kupiłem nowy zacisk lewy tył bo z starego kapie.Prawdopodobnie do wymiany są tulejki na belce Panowie jak się sprawa z tym ma ? Z wymianą tych tulejek ?
  5. Pozdro dla kierownika Woszczyce ,sobota wyścig kolarski
  6. Buchal odpowiedział(a) na Buchal temat w 1.9TDI
    Nic z tych rzeczy Prawdopodobnie zaworek na pompie się zawiesza
  7. Buchal opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie dzisiaj spotkałem się z czymś takim Na zimnym silniku auto odpaliłem i zaraz zgasło odpaliłem drugi raz i wszystko w porządku. Po przejechaniu pare km auto zgasiłem itp przychodzę i taka sama sytuacja Co to może być ?
  8. Panowie dzisiaj spotkałem się z czymś takim Na zimnym silniku auto odpaliłem i zaraz zgasło odpaliłem drugi raz i wszystko w porządku. Po przejechaniu pare km auto zgasiłem itp przychodzę i taka sama sytuacja Co to może być ?
  9. Jeżeli chodzi o sedana LZ6U a kombi to nie wiem Wiem że reszta powie zesplone valeo lub zamiennik DEPO ale panowie co powiecie o tych lampach ? LAMPY ANGEL EYES AUDI A4 B5 94-98R CHROM DEPO (4133034590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. Ładna sztuka diselek + quattro lukasso15 powiedz mi po przez zastosowanie tej końcówki klank wydechu się zmienił ? I jeszcze jak usunąłeś te napisy z klapy ? Jakieś ślady po nich zostały ?
  11. slepy Ta czytałem twój Temacik Myślę że 800-900 zł będę musiał położyć na tą klimę Szyberdach mam jeszcze i też chce to uruchomić bo silniczek spalony Prawdopodobnie dam do tapicera podsufitkę i poleci czarny alcantara 6 Lat temu to taka gleba ? Była
  12. slepy Priorytet to Klima Reszta przyjdzie z czasem przemciotorun On Chyba miał w swojej A4 te fele i robiła konkret robotę
  13. slepy Jak widać na zdjęciach w garażu stoi A6 W zapasie Avus II w 17 Przymiarki były dlatego nic innego jak ta fela Patrycjusz Zwykła A4 Są ładniejsze Ale dziękować
  14. Gutterman Ten kolor tak się mieni slepy Koło jakie tu będzie i to na 100 % to Fela z s4 tzw. Avus Wszystko fajnie lampy gwint tylko fundusze Po świętach daje do roboty klimę
  15. Przydały by się Ale są ważniejsze sprawy:decayed:
  16. Witam wszystkich dodaje zdjęcia Trochę opóźnione Audi Stoi już na letnich,narazie 15 I podłokietnik ori.Audi EDIT ! Dość parę rzeczy się pozmieniało aktualnie przymierzam się do roboty z klimą, regeneracja sprężarki czyszczenie całego układu nabić nowy osuszacz trochę tego jest Jak narazie wpadły poliftowe osłony przednich siedzeń x2 Wlepa klubowa i parę plastików które wymagały wymiany Podłokietnik w skórze
  17. Buchal odpowiedział(a) na Buchal temat w Nadwozie i Wnętrze
    czorny_07 A co trzeba rzeźbić żeby siedzenia z kombi pasowały do sedana ? Czyli siedzenia z sedana poliftowego pasują do sedana przedliftem ? P&p
  18. Buchal opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam Czy siedzenia z Audi A4 B5 KOMBI pasują do Sedana ? I czy z polifta też siedzenia pasują ? Tylna kanapa itp. ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.