tez mam podobny problem , tylko ze u mnie fis pokazuje otwarte drzwi kierowcy jak otwieram drzwi pasażera. jak otwieram od strony kierowcy to wskazuje normalnie . czyli mam tak ze obojętnie które drzwi przednie są otwarte fis pokazuje tylko stronę kierowcy ;/
---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------
[/color]Dzięki za spota Prezesy i za nowych kilku członków którzy nas odwiedzili nowymi autami
milo bylo was poznać i mysle ze widzimy sie na następnym w większym gronie